خانه / حفاظ دیوار / حفاظ آبشاری
حفاظ دیوار آبشاری
حفاظ دیوار آبشاری

حفاظ آبشاری

امروزه زیباسازی نمای ساختمان دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد که به سبب همین امر بسیاری از افراد از حفاظ های دیوار که از طراحی مدرنی برخوردار هستند، استفاده می کنند. حفاظ آبشاری از جمله مدل های جدید و به روز حفاظ دیواری به شمار می آید که دارای زیبایی خاصی است و به همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. این محصول از قابلیت نصب و اجرای بسیار ساده ای برخوردار می باشد و به همین جهت در کوتاه ترین زمان ممکن می توان از آن بهره مند گردید.

ویژگی حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که از جمله آن ها می توان به تولید این محصول در تراکم های 11 و 14 ردیف و ارتفاع های 75 و 90 و 100 اشاره نمود. تنوع در ارتفاع و تراکم های این محصول موجب شده تا بتوان از آن به منظور محافظت از تمام ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی بهره مند گردید. این محصول قابل نصب بر روی تمام مدل از دیوار و پنجره ها می باشد و به همین علت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های خاص این مدل از حفاظ آن است که به صورت پله پله نیز بر روی دیوار قرار می گیرد و به همین علت دارای زیبایی خاصی است.

قیمت حفاظ آبشاری

 

در میان سایر مدل از حفاظ های مدرن ارائه شده به بازار، حفاظ آبشاری از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد. این مدل از حفاظ علاوه بر ظاهر زیبایی که داراست با امنیت بالایی نیز طراحی شده است و به همین جهت می توان از آن حتی برای حفاظت از باغ و ویلا ها نیز بهره گرفت. حفاظ آبشاری با تنوع بسیار بالایی در رنگ نیز تولید شده است تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان، سلیقه و نیاز آن را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *