خانه / حفاظ دیوار / حفاظ روی دیوار
انواع حفاظ سرنیزه ای
انواع حفاظ سرنیزه ای

حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار از مهمترین محصولات برای ایجاد امنیت در ساختمان های مسکونی، اداری و غیره می باشد، که صنایع فلزی کاوه بهترین انواع حفاظ را تولید می کند. ایجاد امنیت در ساختمان های مختلف از اقداماتی به شمار می آید که مورد توجه تمام افراد در دوره های مختلف قرار گرفته است. امروزه با تولید انواع محصولات حفاظتی می توان سبب تضمین امنیت به بهترین حالت ممکن گردید و از ورود سارقان به داخل ساختمان ها جلوگیری به عمل آورد. از جمله محصولات حفاظتی تولید شده که بسیار مورد استفاده قرار می گیرند، می توان به حفاظ روی دیوار ، درب آکاردئونی ، دزدگیر و دوربین مداربسته اشاره نمود. در میان محصولات ذکر شده حفاظ روی دیوار و درب آکاردئونی کاربردی هستند زیرا مشکلات استفاده از دوربین مدار بسته و دزدگیر را نخواهند داشت.

حفاظ روی دیوار حفاظ روی دیوار

از جمله مشکلات بهره گیری از دزدگیر و دوربین مدار بسته آن است که در صورت قطع برق ممکن است، از کار بیفتند و به سبب همین امر ضریب امنیتی آن ها پایین خواهد بود. همچنین می توان اشاره نمود که هزینه خرید و نصب این دو محصول نصب به درب آکاردئونی و حفاظ دیوار بسیار بالاتر می باشد.

انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار به علت آنکه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، در مدل های بسیار مختلفی تولید شده است. تنوع در مدل های این محصول این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم می آورد تا بتوانند مطابق با شرایط ساختمان و سلیقه برای خرید این محصول اقدام نمایند. نکته قابل توجه آن است که به منظور تولید کلیه مدل های حفاظ دیوار نیز از بهترین نوع از فلز موجود بهره گرفته می شود که به همین علت این محصول دارای مقاومت و استحکام بالایی خواهد بود.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی با استفاده از رنگ های الکترواستاتیک کوره ای که جنس آن ها از پوشش فام درجه یک رنگ آمیزی می شود. این محصول به موجب طراحی که داراست، یکی از کاربردی ترین محصولات حفاظتی محسوب می شود که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با الهام از شاخ های گوزن طراحی شده است که به همین جهت از زیبایی خاصی نیز برخوردار می باشد. نکته قابل توجه آن است که تولید کنندگان محصولات حفاظتی این محصول را در ارتفاع بین 30 تا 140 سانتی متر و تراکم 8، 10، 12، 14 و 16 سانتی متر ارائه نموده اند. می توان اشاره نمود که تنوع رنگ های این حفاظ نیز بسیار بالا است.

انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم از شیک ترین و خاص ترین مدل حفاظ های تولید شده ای محسوب می شود که به همین علت مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. به منظور تولید این محصول از گل زیبای لیلیوم بهره گرفته شده است و از این جهت نام آن را حفاظ لیلیوم نهاده اند. به سبب طراحی این محصول از آن برخوردار می باشد، نسبت به سایر مدل حفاظ های موجود در بازار دارای ضریب امنیت بسیار بالاتری خواهد بود. رنگ آمیزی این محصول به صورت دو رنگ می باشد که واسطه آن زیبایی این مدل حفاظ چندین برابر شده است. یکی از بزرگ ترین و بهترین مزیت های این محصول آن است که دارای ویژگی گسترش از مرکز است که به همین علت می توان آن را در ارتفاع مورد نیاز سفارش داد. تراکم این محصول به صورت 2 تا 3 گل در هر شاخه اصلی می باشد.

ارتفاع حفاظ لیلیوم معمولا بین 50 تا 140 سانتی متر خواهد بود که با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان می توان آن را انتخاب کرد. رنگی که برای رنگ آمیزی این محصول نیز مورد استفاده قرار می گیرد، الکترواستاتیک کوره ای است که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

حفاظ روی دیوار بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای که با نام های حفاظ خاری و حفاظ بوته خاری نیز شناخته می شود به علت طراحی که از آن برخوردار است، نزدیک ترین مدل به حفاظ شاخ گوزنی است. به منظور طراحی این نوع از حفاظ دیوار از بوته های خاردار موجود در بیابان ها الهام گرفته شده است. حالت این محصول به گونه ای می باشد که عبور از آن غیر ممکن است و به همین جهت دارای ضریب امنیت بالایی می باشد. این محصول در ارتفاع های 30 تا 140 سانتی متر موجود است که در این بین بهترین و مطلوب ترین ارتفاع 90 سانتی متر خواهد بود. عرض این حفاظ نیز 30 الی 75 سانتی متر است و تراکم آن نیز 8، 10، 12، 14 و 16 ردیف به صورت شاخه ای و در طول 2 متر خواهد بود.

می توان اشاره نمود که به منظور رنگ آمیزی حفاظ بوته ای از رنگ الکترواستاتیک کوره ای بهره گرفته می شود و جنس رنگ پوشش فام درجه یک است. نوع جوش به کار رفته در آن نیز جوش الکترود و دو طرفه می باشد.

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

جنس حفاظ سرنیزه ای از پوشش فام درجه یک از و به منظور اتصال قسمت های مختلف آن نیز از چوش الکترود یا دو طرفه بهره گرفته شده است. برخورداری از این ویژگی ها موجب شده تا این محصول دارای استحکام بسیار بالایی باشد که از این جهت می توان با اطمینان خاطر آن را مورد استفاده قرار داد. این محصول از قدیمی ترین مدل از حفاظ های تولید شده ای محسوب می شود که در ارتفاع های 100، 120 و 150 سانتی متر به بازار عرضه شده است. نکته قابل توجه آن که این محصول دارای مدل های یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه نیز می باشد.

حفاظ نیزاری

حفاظ نیزاری

به منظور ساخت حفاظ نیزاری از میلگرد شماره 12 بهره گرفته شده است. این محصول به سبب طراحی بسیار خاص و زیبایی که نسبت به حفاظ دیوار شاخ گوزنی و بوته ای داراست، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول دارای ارتفاع های 100، 120 و 150 سانتی متر می باشد که با توجه به شرایط ساختمان می توان ارتفاع مورد نظر را انتخاب نمود و برای خرید آن اقدام کرد. همان گونه که از نام این محصول مشخص است، به منظور طراحی آن از نیزار الهام گرفته شده است.

حفاظ شعله ای

حفاظ شعله ای

حفاظ شعله ای از محصولات بسیار خاص است و به سبب ظاهر منحصر به فردی که از آن برخوردار می باشد، شعله های آتش بسیار شبیه است که به همین علت با این نام آن را می شناسند. طراحی این محصول موجب شده تا دارای ضریب امنیت بسیار بالایی باشد که بدین جهت بتوان با استفاده از آن از ورود افراد ناخواسته جلوگیری به عمل آورد. این محصول با ارتفاع های 55 تا 100 سانتی متر تولید شده است که به همین جهت پاسخگوی نیاز تمام افراد می باشد تا بتوانند از آن بهره مند شوند.

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری

با توجه به اینکه مدل های مختلفی از حفاظ به بازار عرضه شده است ولی در میان سایر این مدل های این محصول، حفاظ آبشاری از قیمت بسیار مناسب تری برخوردار می باشد. این محصول دارای طراحی پله پله یا آبشاری می باشد که به همین جهت از زیبایی خاصی برخوردار خواهد بود. به منظور تولید آن از رنگ های الکترواستاتیک کوره ای بهره گرفته شده است و نوع جوش به کار رفته در این نیز جوش الکترود و دو طرفه می باشد. به سبب برخورداری از این ویژگی ها این محصول دارای مقاومت بسیار بالایی خواهد بود. نکته قابل توجه آن است که این محصول در ارتفاع های 75، 90، 100، 120 و 140 با تراکم 11 و 14 ردیف نیز تولید شده است.

حفاظ اف شکل

حفاظ اف شکل

این محصول حفاظ روی دیوار شبیه به حرف اف می باشد و به گونه ای است که زاویه شاخه های اصلی آن نسبت به یکدیگر 90 درجه هستند. این مدل از حفاظ در ارتفاع های 80، 90 و 100 سانتی متر تولید شده است و از رنگ های بسیار مختلفی نیز برخوردار می باشد.

حفاظ دیوار شاخه ای

حفاظ شاخه ای

همانگونه که از نام این محصول مشخص است، این مدل از حفاظ با الهام از شاخه های درختان طراحی و تولید شده است که به همین علت دارای ضریب امنیت بالایی است. با نصب و اجرای این محصول به بهترین حالت ممکن امنیت در ساختمان های مختلف برقرار می گردد زیرا عبور از این حفاظ غیر ممکن است. حفاظ شاخه مانند سایر انواع مدل حفاظ روی دیوار با ارتفاع های مختلفی تولید شده است که با توجه به نیاز و شرایط قرار گیری ساختمان می توان برای خرید آن اقدام نمود.

حفاظ ترکیبی

حفاظ ترکیبی

می توان اشاره نمود که در واقع حفاظ ترکیبی، حفاظ سرنیزه ای می باشد که سرنیزه های ان حذف شده است و حفاظ شاخ گوزنی جایگزین شده است. این محصول معمولا در مکان های مورد استفاده قرار می گیرد که قبلا دارای حفاظ سرنیزه ای بوده اند و به سبب عدم برقراری امنیت از این محصول بهره گرفته می شود. این محصول از قیمت مناسب برخوردار می باشد و همین امر موجب شده تا بسیار مورد استفاده قرار گیرد.

حفاظ ستاره ای

حفاظ ستاره ای

حفاظ ستاره ای به علت آنکه دارای ظاهری بسیار مشابه به ستاره 5 پر است، با این نام شناخته شده است. طراحی منحصر به فرد و ویژه این محصول موجب شده تا نسبت به سایر مدل حفاظ های تولید شده دارای استحکام و کیفیت بسیار بالاتری باشد. حفاظ ستاره ای را با ارتفاع های 80 و 90 سانتی متر تولید نموده اند که با توجه به نیاز می توان برای خرید آن اقدام کرد. این مدل از حفاظ به موجب طراحی که داراست، از ضریب امنیت بالایی نیز برخوردار می باشد.

حفاظ لاله ای

حفاظ لاله ای

گل لاله از گل های بسیار زیبایی می باشد که به سبب ظاهر منحصر به فردی که از آن برخوردار است، افراد بی شماری را شیفته خود ساخته است. تولید کنندگان محصولات حفاظتی ساختمان با الهام از این گل منجصر به فرد اقدام به تولید حفاظ روی دیوار لاله ای نموده اند. این محصول از جمله شیک ترین حفاظ های تولید شده ای محسوب می شود که با نصب و اجرای آن بر روی دیوارها نمای ساختمان ها بسیار متفاوت و خاص می گردد. این محصول در رنگ های مختلفی تولید شده است تا بتوان مطابق با نمای ساختمان برای خرید آن اقدام نمود. همچنین می توان اشاره نمود که در ارتفاع 90 سانتی متر، تراکم گل ها برابر 4 سانتی متر، عرض برابر با 60 سانتی متر و طول هر شاخه 1.5 متر می باشد.

حفاظ سرنیزه ای مدرن

حفاظ سرنیزه ای مدرن

این محصول بهینه شده حفاظ سرنیزه ای است و می توان اشاره نمود که با تولید این مدل از حفاظ روی دیوار بسیاری از معایبی که حفاظ روی دیوار سرنیزه ای از آن برخوردار بود، برطرف شده است. به منظور رنگ آمیزی این محصول همچون سایر محصولات مشابه از رنگ کوره ای الکترواستاتیک بهره گرفته شده است. همچنین فلز به کار رفته در آن از بهترین نوع از فلز موجود می باشد که به همین جهت این محصول دارای استحکام بالایی خواهد بود. به سبب آنکه بتوان از آن در مکان های مختلفی استفاده نمود، این محصول را در ارتفاع های 100، 120 و 150 سانتی متر نیز تولید کرده اند.

صنایع فلزی کاوه تولید کننده انواع حفاظ روی دیوار www.kaveh-company.com

صنایع فلزی کاوه