خانه / حفاظ دیوار / حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی
حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

از اولین مدل از حفاظ های مدرن که از طرفداران بی شماری برخوردار می باشد، حفاظ شاخ گوزنی است. این حفاظ با الهام از شاخ های گوزن که عملا نقش حفاظت برای این حیوان را ایفا می کند، برگرفته شده است. حفاظ شاخ گوزنی دارای طراحی بسیار خاصی و بی همتایی است که بهره گیری از آن موجب افزایش امنیت ساختمان و همچنین زیباتر شدن نمای آن می گردد. طراحی این محصول به گونه ای است که از آن می توان برای تمام ساختمان های مسکونی و ادارای بهره مند گردید.

ویژگی حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی دارای مشخصات و ویژگی های عمده ای می باشد که از جمله مهم ترین آن ها می توان به تولید این محصول در ارتفاع های در ارتفاع 50 تا 120 سانتی متر و تراکم 8 و 10 و 12 اشاره نمود. تنوع در تولید ارتفاع و تراکم این محصول سبب شده تا این مدل حفاظ را بتوان برای مکان های متعددی مورد استفاده قرار داد. رنگ آمیزی حفاظ های شاخ گوزنی به صورت رنگ کوره ای، پودری و روغنی می باشد که با توجه به شرایط انتخاب می گردد. می توان اشاره نمود که این محصول در برابر زنگ زدگی نیز دارای استحکام بالایی است و از همین جهت در شرایط آب و هوای مختلف قابل استفاده است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی به نسبت مدل های قدیمی حفاظ از قیمت بالاتری برخوردار است. این مدل از حفاظ به سبب تراکم بالایی که داراست، امکان عبور سارقان را غیر ممکن می سازد و از همین جهت مورد توجه بسیاری قرار گرفته است. هرچند قیمت این محصول بالاتر است ولی به سبب ویژگی های که داراست با خرید آن می توان محیطی امن و با آرامش را برای خانواده به ارمغان آورد. حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای طراحی شده است که در کوتاه ترین زمان ممکن قابل نصب و اجرا می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *