امنیت بالا انواع حفاظ ساختمان

حفاظ ساختمان در انواع طرح ها و مدل های مختلف تولید شده است که به واسطه همین امر می توان با توجه به نیاز و سلیقه برای تهیه آن اقدام کرد. تنوع در مدل های حفاظ ساختمان این امکان را فراهم می آورد تا بتوان با توجه به نوع کاربری ساختمان این محصول را تهیه کرد. استفاده از حفاظ برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت ضروری می باشد. انواع حفاظ را می توان در سایز، رنگ و مدل های مختلفی با توجه به نیاز سفارش داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول کاربردی داراست، بهره مند گردید. حفاظ ساختمان یکی از مدل محصولاتی است که به منظور ساخت و تولید آن از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه بهره گرفته می شود و به همین جهت می توان در بازه زمانی طولانی آن را مورد استفاده قرار داد.

نصب حفاظ شاخ گوزنی بر روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی

تولید انواع حفاظ ساختمان

از انواع حفاظ ساختمان تولید شده می توان به حفاظ شاخ گوزنی، بوته ای، سرنیزه ای، ستاره ای، لاله ای، لیلیوم، اف شکل، شاخه ای، سرنیزه ای مدرن، نیزاری، شعله ای، ترکیبی و همچنین انواع درب های آکاردئونی اشاره نمود. هریک از این مدل حفاظ ها دارای ویژگی های خاص و منحصر به فردی هستند که با توجه به نیاز می توان به منظور تهیه آن ها اقدام کرد. استفاده از حفاظ دیواری علاوه بر ایجاد امنیت در ساختمان های مختلف سبب زیباتر شدن ظاهر ساختمان ها می گردد و از همین جهت این محصول مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است.

حفاظ شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزنی

 

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ آبشاری

حفاظ آهنی روی دیوار

حفاظ سرنیزه ای مدرن

حفاظ سرنیزه ای مدرن

برقراری امنیت با حفاظ دیوار

با خرید و استفاده از حفاظ دیوار برای ساختمان های مختلف می توان موجب تضمین امنیت به نحو مطلوبی گردید. این محصول حفاظتی به گونه ای است که دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است. ضریب امنیت بالای حفاظ آهنی روی دیوار این امکان را فراهم می آورد تا بتوان با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. استفاده از انواع مدل حفاظ سبب می گردد تا بتوان به مکانی امن و منحصر به فرد دسترسی یافت و از مزیت های منحصر به فرد آن بهره مند گردید.

حفاظ بوته ای

حفاظ دیواری

 

حفاظ آبشاریحفاظ آبشاری

کیفیت بالا حفاظ آهنی روی دیوار

انواع مدل از حفاظ دیواری با بهره گیری از بهترین و باکیفیت ترین نوع از فلزهای موجود در بازار تولید شده اند. به واسطه کیفیت بالایی که این محصولات دارا هستند، می توان با خیالی آسوده از آن ها بهره مند گردید. از جمله مهم ترین ویژگی های که انواع حفاظ از آن برخوردار می باشد، آن است که این محصولات با بهره گیری از رنگ های ضد زنگ، رنگ آمیزی شده اند و به همین جهت در برابر آب و هوای مختلف دارای استخکام و مقاومت بالایی هستند.

درب آکاردئونی سه گل

درب آکاردئونی ضد سرقت

درب آکاردئونی چهار گل

حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی فروشگاهی

درب آکاردئونی

 

درب آکاردئونی ورودی

قیمت درب آکاردئونی

انواع درب آکاردئونی

درب اکاردئونی یکی از کاربردی ترین و بهترین محصولات حفاظتی محسوب می شود که در موارد مختلفی می توان از آن بهره مند شد. با استفاده از درب های آکاردئونی می توان موجب تضمین امنیت موجب تضمین امنیت ساختمان های مختلف و از این جهت آرامش را برای تمام اعضای خانواده به ارمغان آورد. درب اکاردیونی دارای تنوع رنگی بسیار بالایی است و به سبب همین امر این امکان را فراهم می آورد تا بتوان مطابق با نیاز و سلیقه به منظور خرید این محصول کاربردی اقدام کرد. از جمله درب های آکاردئونی موجود می توان به درب آکاردونی سه گل، چهار گل، پروانه ای و کلاسیک اشاره نمود. می توان اشاره نمود که هریک از این مدل درب ها از ظاهری خاص و منحصر به فرد برخوردار هستند و استفاده از آن ها سبب می گردد تا نمای ساختمان های بسیار خاص و زیبا گردد.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از محبوب ترین و پر فروش ترین مدل از حفاظ های تولید شده ای محسوب می شود که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از حفاظ با الهام از شاخ های گوزن طراحی شده است و همین امر سبب شده تا از زیبایی بسیار خاص و منحصر به فردی برخوردار باشد. حصار شاخ گوزنی در انواع رنگ ها و سایزهای مختلف تولید شده است تا به واسطه همین امر تمام افراد بتوانند با توجه به نیاز و سلیقه خود به منظور تهیه این محصول کاربردی اقدام نمایند.

لیست قیمت حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای از جمله مدل حفاظ های مدرنی محسوب می شود که با خرید و نصب آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب زیبا و خاص تر شدن نمای ساختمان های مختلف گردید. همانطور که از نام حفاظ بوته ای مشخص است، این مدل از حفاظ با الهام از بوته های خاردار موجود در بیابان طراحی و تولید شده است. حفاظ بوته ای یکی از مدل حفاظ های است که می توان آن را با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان در تراکم های مختلفی سفارش داد. نکته ای که از اهمیت برخوردار است، آن است که قیمت حفاظ بوته ای به نسبت سایر مدل حفاظ ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است.

حفاظ روی دیوار

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای اولین مدل از حفاظ های مخصوص ساختمان می باشد که در ارتفاع و تراکم های مختلفی تولید شده است. این مدل از حفاظ دارای طراحی بسیار ساده ای است و به سبب همین امر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است. حفاظ روی دیوار سرنیزه ای دارای مدل های یک، دو و سه طرفه می باشد که با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان می توان آن را تهیه کرد. تولید کنندگان حفاظ های دیوار به منظور بهبود عملکرد حفاظ سرنیزه ای اقدام به تولید حفاظ سرنیزه ای مدرن نموده اند که در این مدل از حفاظ تمامی عیوب حفاظ سرنیزه ای برطرف شده است و از همین جهت دارای ضریب امنیت مطلوب تری می باشد.

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری یکی دیگر از مدل حفاظ های دیوار مدرن محسوب می شود که دارای ظاهر بسیار شیک و منحصر به فرد می باشد. ظاهر این محصول به گونه ای است که با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب متفاوت شدن نمای ساختمان های مختلف گردید. حفاظ آبشاری را می توان در هر رنگ، سایز و مدلی که به آن نیاز است تهیه کرد و مورد استفاده قرار داد.