حفاظ ساختمان

انواع حفاظ دیواری با ضریب امنیت بالا

حفاظ دیواری یکی از کاربردی ترین محصولاتی است که در انواع مختلفی موجود می باشد و به واسطه ضریب امنیت بالایی که داراست، بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. حفاظ دیواری به گونه ای طراحی شده است که در بازه زمانی کوتاهی بر روی تمام مدل دیوارها نصب و اجرا می شود. این محصول را می توان برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت خریداری کرد و از طریق سبب تضمین امنیت گردید.

حفاظ لیلیوم

نصب و اجرای انواع حفاظ آهنی روی دیوار این امکان را فراهم می آورد تا بتوان از ورود افراد ناخواسته به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. حفاظ دیواری یکی از مدل حفاظ هایی محسوب می شود که به واسطه طراحی که داراست، از زمان های گذشته تا به امروز بسیار از آن بهره گرفته می شود. این محصول را می توان با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان در ارتفاع و تراکم های مختلفی سفارش داد و از مزیت های آن بهره مند گردید.

حفاظ سرنیزه ای

تولید انواع حفاظ دیواری

حفاظ دیواری توسط تولید کنندگان محصولات حفاظتی در انواع طرح ها و مدل های متنوع تولید شده است. تنوع در مدل های این محصول سبب شده تا تمام مصرف کنندگان بتوانند با توجه به نیاز و سلیقه خود به منظور خرید آن اقدام نمایند. از جمله مدل های این محصول کاربردی می توان به حفاظ شاخ گوزن، سرنیزه ای، بوته ای، شاخه ای، اف شکل، لاله ای، ترکیبی، نیزاری، لیلیوم، سرنیزه ای مدرن و آبشاری اشاره نمود. تمامی مدل حفاظ های نام برده شده دارای تراکم و ارتفاع های مختلفی هستند. هریک از مدل حفاظ های ذکر شده مطابق با آخرین و بهترین استاندارد های روز دنیا طراحی شده اند و به همین جهت می توان آن ها را اطمینان خاطر مورد استفاده قرار داد.

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری

حفاظ بوته ای

قیمت حفاظ بوته ای

حفاظ شاخ گوزني

شاخ گوزن

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای قیمت

نصب انواع حفاظ دیواری

تمامی مدل های حفاظ دیوار را می توان در بازه زمانی بسیار کوتاهی بر روی تمام مدل دیوارها نصب و اجرا کرد. نصب این محصولات حتما بایستی توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام شود تا از این طریق بتوان با خیالی آسوده در بازه زمانی طولانی این محصول را مورد استفاده قرار داد. نصب حفاظ آهنی روی دیوار قبل و بعد از اسکان در ساختمان های مختلف امکان پذیر می باشد و از همین جهت پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان بوده است.

حفاظ

کیفیت بالا حفاظ دیوار

حفاظ دیوار با بهره گیری از بهترین و باکیفیت ترین مواد اولیه تولید شده است. استفاده از مواد اولیه مرغوب سبب شده تا بتوان در بازه زمانی طولانی از این محصول بهره مند گردید. حفاظ آهنی دیوار به گونه ای است که کیفیت بالای آن موجب شده تا در برابر شرایط مختلف و حتی ضربه دارای استحکام بالایی باشد. همچنین می توان اشاره نمود که این محصول حفاظتی با بهره گیری از رنگ های ضد زنگ نیز رنگ آمیزی می شود و از همین جهت در برابر شرایط مختلف دارای مقاومت بالایی خواهد بود. انواع حفاظ به گونه ای می باشند که در بازه زمانی طولانی نیازی به تعویض نخواهند داشت و همین امر موجب کاهش هزینه ها می گردد.

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای از قدیمی ترین و پر فروش ترین مدل از حفاظ های تولید شده ای محسوب می شود که دارای مدل های مختلفی می باشد. این مدل از حفاظ روی دیوار را می توان در مدل های یک طرفه، دو طرفه و سه طرفه با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان ها سفارش داد. حفاظ سرنیزه ای یکی از مدل حفاظ های است که می توان آن را در ارتفاع و تراکم های مختلفی نیز تهیه کرد و از آن بهره مند گردید. قیمت حفاظ سرنیزه ای نیز به نسبت سایر مدل حفاظ ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه در نظر گرفته شده است. به واسطه قیمت مناسبی که این محصول داراست، بهره گیری از آن با رشد قابل توجهی همراه شده است.

لیست قیمت حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای از مدل حفاظ های مدرن بسیار پرفروشی محسوب می شود که دارای طراحی منحصر به فردی می باشد. این مدل از حفاظ دارای تنوع رنگی بسیار گسترده ای است و از همین جهت می توان آن را مطابق با نمای ساختمان ها سفارش داد. یکی از مهم ترین ویژگی های حفاظ بوته ای آن است که این محصول دارای ضریب امنیت بالایی است و به واسطه امر با نصب و اجرای این مدل حفاظ دیوار می توان سبب تصمین امنیت ساختمان ها به میزان قبل توجهی گردید.

حفاظ بوته ای قیمت بسیار مقرون به صرفه ای نیز داراست و از همین رو تمام مصرف کنندگان می توانند به منظور خرید آن اقدام نمایند. نکته جالب توجه در رابطه با حفاظ بوته ای آن است که این محصول را می توان برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند گردید.حفاظ بوته ای یکی از مدل حفاظ های دیواری است که می توان آن را در بازه زمانی بسیار کوتاهی بر روی تمام مدل دیوارها نصب و اجرا کرد و از مزیت های آن بهره مند گردید.

حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با الهام از شاخ های زیبای گوزن طراحی شده است و به همین جهت دارای ظاهری منحصر به فرد می باشد. می توان اشاره نمود که علاوه بر ظاهر منحصر به فردی که این مدل از حفاظ داراست، از ضریب امنیت بالایی نیز برخوردار می باشد. به واسطه ضریب امنیتی که این مدل از حفاظ آهنی روی دیوار از آن برخوردار می باشد، می توان با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها موجب زیباتر شدن نمای ساختمان های مختلف گردید. حصار شاخ گوزنی یکی از مدل حفاظ های مدرنی است که می توان آن را برای تمام ساختمان ها تهیه کرد.

حفاظ دیوار

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری یکی از مدل حفاظ های ساده ایی محسوب می شود که می توان آن را در موارد مختلفی مورد استفاده قرار داد. حفاظ آبشاری از تنوع بالایی در رنگ برخوردار است و همین امر این امکان را برای مصرف کنندگان فراهم می آورد تا بتوانند مطابق با رنگ دیوارها این محصول را تهیه نمایند و از آن بهره مند شوند. حفاظ آبشاری به گونه ای طراحی شده است که در بازه زمانی بسیار کوتاهی قابل نصب و اجرا می باشد و همین امر موجب شده تا مورد توجه افراد بی شماری قرار گیرد.