انواع حفاظ دیواری

حفاظ دیواری در انواع طرح ها و مدل های مختلف تولید می شود که با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان می توان برای خرید این محصول اقدام نمود. از مدل حفاظ های دیوار ساختمانی که مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به حفاظ دیواری سرنیزه ای، شاخ گوزن، لاله ای، نیزاری، بوته ای، سرنیزه ای مدرن، لیلیوم، شاخه ای، ترکیبی، آبشاری و شعله ای اشاره نمود. مدل های ذکر شده از ظاهری زیبا برخوردار هستند و به همین جهت با نصب و اجرای آن ها بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب شیک تر شدن نمای ساختمان های مختلف گردید. این مدل از حفاظ روی دیوار توسط تولید کنندگان محصولات حفاظتی در رنگ های بسیار متنوعی نیز تولید شده است و از همین جهت می توان مطابق با نمای ساختمان خریداری کرد.

حفاظ دیواری

 

برقراری امنیت با حفاظ دیواری

حفاظ دیواری از جمله محصولات حفاظتی به شمار می آید که دارای ضریب امنیت بسیار بالایی است. به واسطه ضریب امنیتی که این محصول از آن برخوردار است، با نصب و اجرای آن می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. حفاظ دیواری به سبب ساختاری که داراست، مورد توجه افراد متعددی قرار گرفته است زیرا از این طریق این امکان فراهم آورده می شود تا بتوان سبب برقراری امنیت به نحو مطلوبی گردید. با استفاده از این محصول حفاظتی می توان فضایی امن و آرام را برای تمام اعضای خانواده به ارمغان آورد.

حفاظ دیواری

حفاظ دیواری شاخ گوزنی

حفاظ دیواری شاخ گوزنی ازمحبوب ترین و پر فروش ترین مدل از حفاظ های دیواری به شمار می آید که به میزان قابل ملاحظه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از حفاظ ساختمان به واسطه آن که با الهام از شاخ گوزن طراحی شده است، از ظاهری بسیار شیک و منحصر به فرد برخوردار خواهد بود. حفاظ شاخ گوزنی می توان در بازه زمانی بسیار کوتاهی و به سهولت بر روی تمام مدل دیوارها نصب و اجرا کرد و از این طریق موجب برقراری آرامش گردید. این مدل از حفاظ مورد توجه افراد بیشماری قرار گرفته است.

حفاظ دیواری

حفاظ دیواری بوته ای

حفاظ دیواری بوته ای از مدل حفاظ های بسیار زیبایی است که دارای ضریب امنیت بالایی است. این مدل از حفاظ ساختمان مطابق با استاندارد های دنیا تولید شده است و به واسطه همین امر این امکان فراهم آورده می شود تا بتوان با نصب و اجرای آن سبب تضمین امنیت ساختمان ها گردید. حفاظ بوته ای را می توان برای ساختمان های مختلف با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار داد. این مدل از حفاظ دیواری را می توان قبل و بعد از اسکان در ساختمان نیز نصب و اجرا کرد و از مزیت هایی که این محصول کاربردی از آن برخوردار می باشد، بهره مند گردید.حفاظ دیواری

حفاظ دیواری سرنیزه ای

حفاظ دیواری سرنیزه ای از قدیمی ترین مدل از حفاظ های دیواری به شمار می آید که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول حفاظتی به گونه ای تولید شده است که دارای استحکام و داوم بالایی است و به همین جهت بسیاری از افراد به استفاده از این مدل از حفاظ دیواری تمایل دارند. حفاظ سرنیزه ای به نسبت سایر مدل حفاظ های دیوار تولید شده از طراحی بسیار ساده تری برخوردار است و همین امر موجب شده تا متناسب با سلیقه افراد بی شماری باشد.

حفاظ دیواری

کیفیت بالا انواع حفاظ دیواری

انواع مدل از حفاظ دیواری با استفاده از بهترین و باکیفیت ترین نوع از فلز تولید می شود و همین امر سبب شده تا این محصول را بتوان با خیالی آسوده مورد استفاده قرار داد. نکته قابل توجه آن است که انواع حفاظ ساختمان با بهره گیری از رنگ های ضد زنگ نیز رنگ آمیزی شده اند.