تفاوت حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای

حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای دو مدل از بهترین و کاربردی ترین حفاظ های آهنی روی دیوار هستند که با یکدیگر تفاوت هایی خواهند داشت.حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای جمله مدل حفاظ های مدرنی محسوب می شوند که از کاربری بالایی برخوردار هستند. این دو مدل از حفاظ به گونه ای طراحی شده اند که با نصب و اجرای آن ها بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب زیبا و شیک تر شدن نمای ساختمان های مختلف گردید.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ روی دیوار

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

نصب حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای در بازه زمانی کوتاهی انجام می شود و از همین جهت می توان از آن ها برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت بهره مند شد. حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای هر دو به منظور نصب و اجرا نیازی به خرابی نخواهند داشت و به واسطه همین امر مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته اند. این دو مدل از حفاظ آهنی روی دیوار به گونه ای طراحی شده اند استفاده از آن ها با رشد روز افزونی همراه بوده است زیرا مطابق با بسیاری از سلیقه ها و نیازها می باشند.

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی

امنیت بالا حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای

یکی از نکات بسیار مهم برای تمام افراد ایجاد امنیت در محل کار و زندگی باشد. این امر موجب شده تا بشر از زمان های گذشته تا به امروز اقدامات مختلفی را انجام دهد. حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای با تراکم و ارتفاع بالایی طراحی و تولید شده اند و از همین جهت می توان با نصب و اجرای آن ها موجب برقراری امنیت گردید.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ دیواری

حفاظ بوته ای

حفاظ آهنی روی دیوار

این دو مدل از حفاظ به گونه ای هستند که با استفاده از آن ها می توان از ورود سارقان به داخل ساختکان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. به واسطه ضریب امنیت بالایی که حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای دارا هستند، می توان به مکانی امن و منحصر به فرد دسترسی یافت و از مزیت های آن بهره مند شد. دستیابی به مکانی امن آرامش خاطر را برای تمام اعضای خانواده به ارمغان خواهد آورد.

حفاظ شاخ گوزنی

همانطور که از نام حفاظ شاخ گوزنی مشخص است، این محصول با الهام از شاخ های منحصر به فرد گوزن طراحی و تولید شده است. طراحی خاص و زیبای این مدل از حفاظ موجب شده تا بهره گیری از آن روز به روز در حال افزایش باشد. حفاظ شاخ گوزن را می توان در رنگ ها، تراکم ها و ارتفاع های مختلفی سفارش داد و از آن بهره مند گردید. این محصول در ارتفاع های 50 تا 120 سانتی متر و تراکم 8 و 10 و 12 سانتی متر تولید شده است.

مدل شماره یک

انواع حفاظ روی دیوار

مدل شماره دو

قیمت حفاظ دیوار

تولید این مدل از حفاظ روی دیوار در اندازه های مختلف موجب شده تا تمام افراد بتوانند با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان خود به منظور خرید این محصول اقدام نمایند. بهترین مدل از حفاظ شاخ گوزنی، حفاظی با تراکم 12 و ارتفاع 120 سانتی متر خواهد بود. هرچه ارتفاع و تراکم حفاظ شاخ گوزنی بیشتر باشد، در نتیجه ضریب امنیت آن نیز افزایش خواهد داشت. حصار شاخ گوزنی با استفاده از میلگرد شماره 10 تولید شده است و به همین جهت از استحکام و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. این مدل از حفاظ دیواری را می توان در تنوع رنگی گسترده ای با توجه به نمای ساختمان و رنگ دیوارها سفارش داد.

مدل شماره سه

حفاظ شاخ گوزنی

مدل شماره چهار

نرده شاخ گوزنی

حفاظ بوته ای

حفاظ دیوار بوته ای با الهام از بوته های خاردار موجود در بیابان طراحی و تولید شده است. این مدل از حفاظ یکی از زیباترین و بهترین مدل از حفاظ های ساختمان است. طراحان حفاظ بوته ای این حفاظ را به گونه ای طراحی نموده اند که نگاه هرکس را به خود خیره می سازد. حفاظ بوته ای با تنوع رنگی بسیار گسترده ای تولید شده است و از همین جهت پاسخگوی نیاز تمام افراد با سلیقه های مختلف می باشد.

مدل شماره یک

نرده حفاظ بوته ای

مدل شماره دو

حفاظ روی دیوار

حفاظ بوته ای در سایزهای مختلفی تولید شده است که از جمله آن ها می توان به ارتفاع های 70 و 80 و 90 و 100 و 120 و تراکم های 8، 10 و 10 سانتی متر اشاره نمود. هرچه تراکم و ارتفاع در حفاظ روی دیوار بوته بیشتر باشد، در نتیجه ضریب امنیتی آن نیز افزایش خواهد یافت. حفاظ بوته ای به گونه ای است که به واسطه طراحی شکیل و منحصر به فردی که از آن برخوردار می باشد، مناسب برای تمام ساختمان های اداری، تجاری و همچنین مسکونی خواهد بود. قیمت حفاظ بوته ای نیز بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و به همین جهت تمام افراد می توانند برای خرید این مدل از حفاظ روی دیوار اقدام نمایند.

مدل شماره سه

حفاظ بوته ای قیمت

مدل شماره چهار

حفاظ دیوار بوته ای

نصب حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای

حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای مدل حفاظ هایی هستند که نصب آن ها در بازه زمانی کوتاهی انجام می پذیرد. نصب این دو مدل از حفاظ آهنی روی دیوار بدون نیاز به خرابی امکان پذیر خواهد بود و از همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته اند. انواع حفاظ مدرن نیز مانند این مدل از حفاظ دیواری به آسانی قابل نصب و اجرا هستند.

حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار

تنها نکته ای که در رابطه با حفاظ های شاخ گوزن و بوته ای بایستی به آن توجه داشت، آن است که نصب این محصولات حتما بایستی توسط افراد متخصص و با تجربه در این زمینه انجام پذیرد. این افراد به واسطه مهارت و تجربه ایی که دارا هستند، عمل نصب را به بهترین حالت ممکن انجام می دهند. می توان اشاره نمود که عمل نصب حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای قبل و بعد از اسکان در ساختمان های مختلف امکان پذیر خواهد بود.

حفاظ بوته ای

حفاظ

کیفیت حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای

حفاظ شاخ گوزنی و بوته ای هر دو با بهره گیری از بهترین و باکیفیت ترین نوع از فلز موجود تولید شده اند. بهره گیری از فلز مرغوب سبب شده تا بتوان در بازه زمانی طولانی از آن ها استفاده کرد. همچنین می توان اشاره نمود که این دو مدل از حفاظ آهنی روی دیوار با بهره گیری از رنگ های ضد زنگ نیز رنگ آمیزی می شوند و از همین جهت می توان با خیالی آسوده از آن ها در هر نوع شرایط آب و هوایی بهره مند شد. این دو مدل از  حفاظ دیوار به واسطه کیفیت بالا سهم عمده ای از فروش را به خود اختصاص داده اند.

حفاظ بوته ای مدل شماره یک

نرده بوته ای

حفاظ بوته ای مدل شماره دو

انواع حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی مدل شماره یک

حفاظ روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی مدل شماره دو

حفاظ

حفاظ شاخ گوزنی مدل شماره سه

شاخ گوزن