انواع حفاظ

تولید انواع حفاظ برای ساختمان

انواع حفاظ ساختمان را در می توان با توجه به شرایط قرارگیری ساختمان سفارش داد و از مزیت های منحصر به فردی که این محصول داراست، بهره مند گردید. انواع حفاظ به گونه ای طراحی شده اند که می توان آن ها در شرایط مختلفی مورد استفاده قرار داد. به منظور تولید انواع حفاظ از بهترین نوع از فلزات بهره گرفته شده است. استفاده از فلز موجب افزایش طول عمر و همچنین کیفیت این محصولات شده است. انواع مختلفی از این محصول با تنوع رنگی گسترده ای نیز بازار عرضه شده اند تا تمام مصرف کنندگان بتوانند مطابق با رنگ دیوارها و نمای ساختمان اقدام به تهیه این محصول کاربردی نمایند و از آن بهره مند شوند. انواع حفاظ با استفاده از رنگ های ضد زنگ نیز رنگ آمیزی شده اند که همین امر سبب افزایش دوام آن ها شده است.

حفاظ دیواری

ساخت انواع حفاظ

حفاظ ها از تنوع بسیار گسترده ای برخوردار هستند و همین امر سبب شده تا این محصولات پاسخگوی تمام نیازها باشند. از کاربردی ترین نوع از حفاظ های تولید شده می توان به حفاظ دیوار و حفاظ درب اشاره نمود. این دو دسته از حفاظ ها خود دارای تنوع در مدل نیز می باشند. از جمله انواع حفاظ دیوار می توان به حفاظ شاخ گوزنی، سرنیزه ای، ستاره ای، لاله ای، لیلیوم، شاخه ای، سرنیزه ای مدرن، نیزاری، بوته ای، سرنیزه ای، آبشاری و اف شکل اشاره کرد. هریک از این حفاظ های دیوار را می توان در تراکم و ارتفاع های مختلفی با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان ها تهیه کرد. حفاظ درب نیز دارای مدل های مختلفی همچون درب آکاردئونی سه گل، چهار گل، پروانه ای و کلاسیک می باشد.

برقراری امنیت با انواع حفاظ

با استفاده از انواع حفاظ دیواری و درب آکاردیونی می توان موجب برقراری امنیت و آرامش در تمامی اماکن گردید. این محصولات حفاظتی مطابق با آخرین و بهترین استاندارد های روز دنیا تولید شده اند و همین امر سبب شده تا بتوان با نصب و اجرای آن ها بر روی تمام مدل دیوارها از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. انواع مدل از حفاظ به واسطه طراحی خاص و منحصر به فردی که دارا هستند، از ضریب امنیت بالایی برخوردار می باشند. به واسطه امنیتی که این محصولات اجرا می نمایند، خرید و اجرای آن ها برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت ضروری می باشد.

حفاظ دیواری

نصب انواع حفاظ

انواع مدل از حفاظ آهنی دیوار و درب اکاردونی به واسطه ساختاری که دارا هستند، در بازه زمانی کوتاهی قابل نصب و اجرا می باشند. سهولت در نصب این محصولات سبب شده تا بتوان قبل و بعد از اسکان در ساختمان به منظور اجرای این محصول اقدام کرد. نکته قابل توجه در رابطه با حفاظ ها آن است که به منظور نصب و اجرای آن ها نیازی به خرابی نخواهد بود. به منظور نصب و اجرای انواع حفاظ دیواری و درب های آکاردئونی بایستی از متخصصان با تجربه در این زمینه بهره گرفته شود. این افراد به بهترین حالت ممکن اقدام به اجرای انواع مدل حفاظ می نمایند.

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

قیمت حفاظ بوته ای به نسبت سایر مدل حفاظ های روی دیوار بسیار مناسب تر و مقرون به صرفه تر خواهد بود. به واسطه قیمت مناسبی که این محصول داراست، می توان آن را برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. حفاظ بوته ای از جمله مدل حفاظ های مدرنی محسوب می شود که می توان در بازه زمانی کوتاهی برای نصب آن اقدام کرد. این محصول به گونه ای طراحی شده است که با اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان موجب زیبا و خاص شدن نمای ساختمان ها گردید.

قیمت حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای از جمله محصولات حفاظتی می باشد که می توان آن را در رنگ های مختلف با توجه به سلیقه سفارش داد و از مزیت های آن بهره مند گردید. حفاظ دیوار بوته ای با الهام از بوته های خاردار بیابانی طراحی شده است و به سبب همین امر دارای ظاهری متفاوت می باشد.

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری یکی از کاربردی ترین مدل از حفاظ های ساختمانی می باشد که می توان آن را برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار داد. حفاظ آبشاری به واسطه طراحی منحصر به فردی که داراست، این امکان را فراهم می آورد تا بتوان از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد. این مدل از حفاظ در انواع تراکم و ارتفاع ها تولید شده است و به سبب همین امر این امکان فراهم آورده می شود تا بتوان با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان برای تهیه آن اقدام کرد.

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای، حفاظی است که حتما برای یکبار هم که شده آن را دیده ایم. این مدل از حفاظ از اولین و کاربردی ترین مدل از حفاظ های دیوار تولید شده ای محسوب می شود که از تنوع رنگی بالایی برخوردار است. این محصول را می توان با توجه به نیاز در مدل های یک، دو و سه طرفه سفارش داد و از این طریق موجب تضمین امنیت گردید. هرچند حفاظ سرنیزه ای دارای ضریب امنیت بالایی است ولی از معایبی نیز برخوردار می باشد. به سبب معایبی که این محصول داراست، تولید کنندگان محصولات حفاظتی کاوه اقدام به تولید حفاظ سرنیزه ای مدرن نموده اند. این مدل از حفاظ روی دیوار به گونه ای طراحی شده است که از ظاهر شیک تری برخوردار می باشد و همچنین مطابق با استاندارد ها نیز می باشد.

نرده شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی از مدل حفاظ های بسیار محبوب و پرفروش می باشد که می توان آن را برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت می توان آن را مورد استفاده قرار داد. حصار شاخ گوزن محصولی است که در بازه زمانی بسیار کوتاه و به بهترین حالت ممکن بر روی تمام مدل دیوارها قابل نصب و اجرا می باشد و از همین جهت مورد توجه همگان قرار گرفته است. این مدل از حفاظ به واسطه آن که با الهام از شاخ گوزن طراحی شده است از طراحی منحصر به فردی برخوردار می باشد.