حفاظ بوته ای

نزدیک ترین مدل حفاظ به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای است. این مدل از حفاظ با نام های مختلفی در بازار شناخته شده است که از جمله آن ها می توان به حفاظ بوته خاری و حفاظ خاری اشاره نمود. می توان اشاره نمود که این حفاظ با الهام از بوته های خاردار بیابان تولید شده است و به همین جهت عبور از آن غیر ممکن می باشد. حفاظ بوته ای از جمله حفاظ های دیواری و همچنین روی پنجره ها و فنس ها می باشد و از قابلیت نصب در مکان های مختلفی نیز برخوردار می باشد. حفاظ دیوار بوته ای از مدل حفاظ های است که بهره گیری از آن و نصب بر روی تمام مدل دیوارها موجب شیک تر شدن نمای ساختمان ها خواهد گردید.

حفاظ بوته ای

کاربرد حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای به سبب برخورداری از شکل ظاهری و ویژگی های که داراست، در مکان های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از حفاظ دیواری قبل نصب در پایگاه های نظامی، بخش های مختلف فرودگاه ها، مدارس، منازل شخصی، شرکت ها، مجتمع های مسکونی، هتل ها و همچنین مناسب برای استفاده در زندان ها می باشد. کاربرد بالای این محصول سبب شده تا سهم عمده و قابل توجهی از فروش در بازار به آن اختصاص یابد.

حفاظ بوته ای

مشخصات حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای با ارتفاع های 70 و 80 و 90 و 100 و 120 سانتی متر تولید می شود که از بهترین این ارتفاع ها که دارای استاندارد لازم نیز می باشد، 90 سانتی متر است. همچنین می توان اشاره نمود که این مدل از حفاظ روی دیوار در تراکم های 8، 10 و 12 با عرض بین 50 تا 75 سانتی متر موجود می باشد که با توجه به شرایط و نیاز می توان آن را تهیه کرد. از دیگر ویژگی های این محصول آن است که دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد و به همین جهت می توان از آن در مکان های متعددی استفاده کرد. شکل ظاهری خاص این مدل از حفاظ نیز سبب می گردد تا بر زیبایی نمای ساختمان افزوده گردد.

عکس شماره یک حفاط بوته ای قیمت

نصب حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای از مدل حفاظ های است که می توان آن را به آسانی و در بازه زمانی بسیار کوتاهی بر روی تمام مدل دیوارها نصب و اجرا کرد. نصب این محصول حفاظتی حتما بایستی توسط متخصصان با تجربه در این زمینه انجام پذیرد. در همین راستا صنایع فلزی کاوه افراد متعددی را آموزش داده است که از مهارت  بسیار بالایی برخوردار هستند. به واسطه مهارتی که این افراد دارا هستند، می توان بدون نیاز به خرابی و حتی پس از اسکان نیز به منظور نصب و اجرای این مدل از حفاظ ساختمان اقدام کرد.

عکس شماره یک

حفاظ بوته ای

عکس شماره دو

حفاظ دیواری

کیفیت بالا حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای مدل حفاظ های است که با بهره گیری از بهترین نوع از فلز تولید شده است. تولید این محصول با بهره گیری از بهترین نوع از فلز سبب شده تا بتوان در بازه زمانی طولانی آن را مورد استفاده قرار داد. نکته قابل توجه در رایطه با حفاظ دیوار بوته ای آن است که این محصول با بهره گیری از رنگ های ضد زنگ رنگ آمیزی شده است. نرده بوته ای محصولی است که برای برای تمام ساختمان ها با کاربری های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از حفاظ در شرایط جوی مختلف کاربرد دارد. این مدل حفاظ روی دیوار به واسطه طراحی که داراست، در برابر ضربه نیز دارای استحکام و مقاومت بسیار بالایی خواهد بود.

نرده حفاظ بوته ای

قیمت حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای یکی از مدل حفاظ های مدرنی محسوب می شود که از قیمت مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار می باشد. این محصول حفاظتی به گونه ای تولید شده است که می توان از آن برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت بهره مند شد. قیمت حفاظ بوته ای به نسبت سایر مدل حفاظ های تولید شده مناسب در نظر گرفته است. به واسطه قیمت مناسبی که این محصول داراست، فروش آن با رشد قابل ملاحظه ای همراه شده است. قیمت مناسب این مدل از حفاظ ساختمان، این امکان را فراهم می آورد تا بتوان در بسیاری از هزینه های مختلف به میزان قابل ملاحظه ای صرفه جویی به عمل آورد.

حفاظ دیوار بوته ای

عکس شماره یک حفاظ بوته ای مناسب برای ساختمان های مسکونی

نرده بوته ای

عکس شماره دو نرده بوته ای با تراکم بالا

حفاظ بوته ای قیمت

عکس شماره سه نرده بوته ای با ارتفاع بالا

حفاظ دیوار بوته ای

عکس شماره چهار حفاظ دیوار بوته با تراکم پایین

حفاظ بوته ای قیمت

عکس شماره پنج حفاظ بوته ای مناسب برای ساختمان های اداری

حفاظ بوته ای

دیدگاهتان را بنویسید