خرید انواع حفاظ ساختمان

انواع حفاظ ساختمان در انواع مختلفی تولید شده است که به صورت خرید مستقیم می توان برای تهیه آن اقدام نمود و از آن بهره مند گردید. یکی از بزرگ ترین مسائلی که افراد از سال های دور تا به امروز با آن رو به رو بوده اند، ایجاد فضایی امن برای خود و خانواده شان بوده است. با استفاده از ابزار و وسایل در دسترس انواع مدل از حفاظ برای ساختمان های مختلف طراحی شده است.

حفاظ روی دیوار

هریک از این حفاظ ها از طرح ها و رنگ های مختلفی برخوردار هستند و از همین جهت افراد می توانند با توجه به نیاز خود آن ها را تهیه نمایند. انواع حفاظ ساختمان با استفاده از بهترین نوع از فلزات تولید شده اند و همین امر سبب شده تا از استحکام و کیفیت بالایی برخوردار باشند. خرید و نصب انواع حفاظ برای تمام ساختمان ها دارای اهمیت بسیار بالایی است و همین جهت فروش این محصول با رشد بالایی همراه شده است.

حفاظ آهنی روی دیوار

نصب انواع حفاظ ساختمان

حفاظ شاخ گوزنی

نصب حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ

نصب حفاظ بوته ای

حفاظ آبشاری

نصب حفاظ آبشاری

حفاظ سرنیزه ای

نصب حفاظ سرنیزه ای

حفاظ دیوار

 

نصب حفاظ لیلیوم

حفاظ روی دیوار

نصب حفاظ سرنیزه ای مدرن

تولید انواع حفاظ ساختمان

حفاظ ساختمان از انواع مدل های مختلف برخوردار می باشد که هریک دارای ظاهر و ویژگی های منحصر به فردی هستند. از جمله انواع حفاظ روی دیوار می توان به حفاظ شاخ گوزنی، سرنیزه ای، ستاره ای، لاله ای، نیزاری، لیلیوم، بوته ای، شاخه ای، سرنیزه ای مدرن، آبشاری، ترکیبی، شعله ای، ستاره ای، اف شکل و انواع درب آکاردئونی اشاره نمود. هریک از مدل های ذکر شده را می توان در ارتفاع و تراکم های مختلفی با توجه به نیاز سفارش داد و از آن ها بهره مند گردید. تعیین اندازه هریک از مدل حفاظ های دیوار با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان متفاوت خواهد بود.

حصار شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی با رنگ روشن

حفاظ شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزن یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین مدل از حفاظ هایی محسوب می شود که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول با الهام از شاخ گوزن طراحی و تولید شده است. این مدل از حفاظ با تراکم و ارتفاع های مختلفی تولید شده است و از همین جهت پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان بوده است. از جمله ارتفاع هایی که حصار شاخ گوزنی دارا می باشد، 50 تا 120 سانتی متر می باشد. همچنین تراکم های این حفاظ آهنی روی دیوار نیز برابر با 8، 10 و 12 سانتی متر خواهد بود. نکته ای که از اهمیت برخوردار می باشد، آن است که هرچه تراکم و ارتفاع این مدل از حفاظ دیوار بالاتر باشد، در نتیجه ضریب امنیت آن نیز افزایش خواهد یافت.

نرده روی دیوار

حفاظ سرنیزه ای مدرن

حفاظ سرنیزه ای مدرن

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای یکی دیگر از انواع حفاظ ساختمان است که در ارتفاع های 100، 120 و 150 طراحی شده است و دارای تراکم های مختلفی می باشد. به منظور ساخت حفاظ سرنیزه ای از میلگرد شماره 10 بهره گرفته شده است و از همین جهت این مدل از حفاظ روی دیوار از استحکام و کیفیت بسیار بالایی برخوردار می باشد. حفاظ روی دیوار سرنیزه ای در مدل های یک، دو و سه طرفه طراحی شده است و از همین جهت تمام افراد می توانند با توجه به نیاز و شرایطه به منظور خرید این محصول اقدام نمایند.

مدل شمار یک

قیمت حفاظ بوته ای

مدل شماره دو

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای از مدل حفاظ های مدرنی است که از ظاهری منحصر به فرد و خاص برخوردار می باشد و از همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. طراحان محصولات حفاظتی به منظور طراحی حفاظ دیوار از بوته های خاردار بیابانی بهره الهام گرفته اند و همین امر سبب شده تا این مدل از حفاظ از زیبایی خاصی برخوردار باشد. حفاظ بوته ای حفاظی است که با نصب و اجرای آن می توان موجب شیک تر شدن نمای ساختمان های مختلف گردید. این مدل از حفاظ دیوار در ارتفاع های 70 و 80 و 90 و 100 و 120 سانتی متر و تراکم های 8، 10 و 12 با عرض بین 50 تا 75 سانتی متر موجود می باشد.

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم با رنگ تیره

حفاظ دیواری

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم یکی از مدل حفاظ های است که از ظاهری متفاوت به نسبت سایر مدل حفاظ برخوردار می باشد. حفاظ لیلیوم با الهام از گل منحصر به فرد لیلیوم طراحی شده است و از همین جهت دارای ظاهری زیبا می باشد. حفاظ روی دیوار لیلیوم معمولا در ارتفاع های 80 الی 120 سانتی متر ساخته می شود. این مدل از به نسبت سایر مدل حفاظ های موجود از ضریب امنیت بسیار بالاتری برخوردار است. حفاظ لیلیوم را می توان برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار داد و از آن بهره مند گردید.

مدل شماره یک

حفاظ آبشاری

مدل شماره دو

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری از جمله مدل حفاظ های مدرنی است که می توان آن را برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار داد. این مدل از حفاظ ساختمان در تراکم های 11 و 14 ردیف و ارتفاع های 75 و 90 و 100 موجود می باشد. تنوع در تراکم و ارتفاع های این محصول سبب شده تا از آن بسیار بهره گرفته شود.

درب آکاردئونی

انواع درب آکاردئونی

درب های آکاردئونی نمونه ای دیگر از انواع حفاظ ساختمان به شمار می آید که بر روی تمام مدل درب ها قابل نصب و اجرا می باشند. حفاظ آکاردئونی از تنوع بسیار بالایی برخوردار می باشد و به همین جهت پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان بوده است. درب اکاردیونی به گونه ای طراحی و تولید شده است که ضریب امنیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و از همین جهت می توان با خیالی آسوده آن را مورد استفاده قرار داد.

ساخت درب آکاردئونی | درب آکاردئونی قیمت

با استفاده از درب آکاردیونی می توان موجب تضمین امنیت ساختمان های مختلف گردید و از این طریق به فضایی امن دسترسی یافت. این مدل از حفاظ ساختمان در انواع مختلفی موجورد می باشد که از جمله آن ها می توان به درب آکاردئونی سه گل، چهار گل، کلاسیک و پروانه ای اشاره نمود. مدل های ذکر شده هریک از رنگ های مختلفی برخوردار هستند و به همین جهت می توان مطابق با نمای ساختمان برای تهیه آن ها اقدام کرد. انواع درب آکاردئونی را می توان در بازه زمانی بسیار کوتاهی بر روی تمام مدل درب ها نصب کرد. بهترین راه حل به منظور نصب و اجرای این محصول آن است که از متخصصان با تجربه در این زمینه بهره گرفته شود.

درب آکاردئونی سه گل

درب آکاردئونی ضد سرقت

درب آکاردئونی چهار گل

حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی ورودی

درب آکاردئونی کاوه