قیمت انواع حفاظ آکاردئونی

حفاظ آکاردئونی در انواع مدل و طرح های مختلف تولید شده است که با قیمت بسیار مناسبی می توان به منظور خرید این محصول اقدام نمود. استفاده از حفاظ آکاردئونی برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت ضروری می باشد. این محصول به واسطه تنوعی که از آن برخوردار می باشد، پاسخگوی نیاز تمام مصرف کنندگان است. از جمله مدل های درب آکاردیونی می توان به درب آکاردئونی کلاسیک، پروانه ای، چهار گل و سه گل اشاره نمود. تمامی این مدل ها از تنوع رنگی بالایی برخوردار هستند و به همین جهت می توان مطابق با نمای ساختمان آن ها را تهیه کرد. استفاده از هریک از مدل های درب اکاردیونی سبب می گردد تا نمای ساختمان بسیار شیک گردد.

درب آکاردئونی

امنیت بالا حفاظ آکاردئونی

درب آکاردئونی از محصولات حفاظتی محسوب می شود که با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل درب ها می توان از ورود سارقان جلوگیری کرد. با نصب و اجرای این محصول می توان موجب تضمین امنیت ساختمان های مختلف گردید و از مزیت های این محصول کاربردی بهره مند گردید. با توجه به عکس درب آکاردئونی درخواهیم یافت که این محصول دارای تراکم و ارتفاع بالایی است. به واسطه برخورداری از همین ویژگی می توان با بهره گیری از این درب به فضایی امن و منحصر به فرد دسترسی یافت.

درب آکاردیونی

استاندارد حفاظ آکاردئونی

درب اکاردونی مطابق با آخرین و بهترین استاندارد های روز طراحی و تولید شده است. از جمله این استاندارد های بهره گیری از بهترین نوع از فلز برای تولید این می باشد. همچنین نکته قابل توجه آن است که قفل های به کار رفته در این درب به گونه ای است که باز شدن آن تنها به واسطه کلید مخصوص امکان پذیر می باشد. ریل هایی که درب بر روی آن قرار می گیرد نیز بسیار روان و منحصر به فرد هستند.

فروش درب آکاردئونی

مدل شماره یک

درب آکاردئونی منزل

مدل شماره دو

قیمت درب آکاردئونی آپارتمان

مدل شماره سه

درب آکاردئونی

مدل شماره چهار

عکس درب آکاردئونی

مدل شماره پنج

درب آکاردئونی ضد سرقت