قیمت حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار به واسطه تنوع گسترده ای که از آن برخوردار می باشد، از قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای برخوردار خواهد بود. قیمت مناسب این محصول سبب شده تا تمام مصرف کنند گان بتوانند برای خرید آن اقدام نمایند. حفاظ روی دیوار از جمله مدل حفاظ های ساختمانی است که می توان با نصب و اجرا آن بر روی تمام مدل دیوارها موجب شیک تر شدن نمای ساختمان های مختلف گردید. مدل های مختلفی از حفاظ روی دیوار در رنگ های متنوعی تولید شده اند و همین امر موجب شده تا بتوان مطابق با نمای ساختمان اقدام به خرید این محصول نمود.

حفاظ شاخ گوزن

حفاظ روی دیوار شاخ گوزن

حفاظ روی دیوار شاخ گوزن از مدل حفاظ های دیواری مدرنی به شمار می آید که از محبوبیت قابل ملاحظه ای برخوردار می باشد. این مدل از حفاظ ساختمان به گونه ای طراحی و تولید شده است که با نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها می توان سبب تضمین امنیت ساختمان های مختلف گردید. دزدگیر شاخ گوزنی از تنوع بسیار بالایی در رنگ نیز برخوردار است و به واسطه همین امر می توان مطابق با نیاز و سلیقه اقدام به خرید مناسب ترین رنگ نمود. حصار شاخ گوزنی به سبب طراحی که داراست برای تمام ساختمان ها قابل استفاده خواهد بود.

حفاظ بوته ای

حفاظ روی دیوار بوته ای

حفاظ دیوار بوته ای از دیگر مدل حفاظ های محبوبی است که از آن بسیار بهره گرفته می شود. این محصول با الهام از بوته های خاردار بیابانی طراحی شده است و به واسطه همین امر دارای ضریب امنیت بسیار بالایی نیز می باشد. به واسطه ضریب امنیتی که این محصول داراست، با نصب و اجرای آن می توان به فضایی امن دسترسی یافت و از آن بهره مند گردید. حفاظ دیوار بوته ای از مدل حفاظ های است که علاوه بر ضریب امنیت بالا از زیبایی منحصر به فردی نیز برخوردار می باشد.