قیمت نرده شاخ گوزنی در شیراز

نرده شاخ گوزنی یکی از بهترین و کاربردی ترین محصولات حفاظتی تولید شده ای محسوب می شود که در شیراز با قیمت مناسب در دسترس قرار گرفته است. حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین و کاربردی ترین محصولاتی است که می توان در ساختمان های مختلفی از آن بهره مند گردید. این محصول حفاظتی به گونه ای طراحی و تولید شده است که در کوتاه ترین زمان ممکن می توان آن بر روی تمام مدل دیوارها نصب و اجرا کرد. حصار شاخ گوزنی یکی از محصولاتی است که در رنگ های مختلفی تولید شده است و به واسطه همین امر می توان مطابق با نیاز و سلیقه برای خرید این محصول کاربردی منحصر به فرد اقدام کرد.

نرده شاخ گوزنی

کیفیت بالا نرده شاخ گوزنی

نرده حفاظ شاخ گوزنی از محصولات حفاظتی محسوب می شود که با بهره گیری و باکیفیت ترین مواد اولیه تولید شده است. به واسطه کیفیتی که این مدل از حفاظ دیوار از آن برخوردار است، می توان در بازه زمانی طولانی از آن بهره مند گردید. حفاظ شاخ گوزن یکی از محصولات مدل حفاظ های دیوار ساختمان است که به منظور رنگ آمیزی آن از رنگ های ضد زنگ منحصر به فردی بهره گرفته شده است. این حفاظ دیواری به واسطه کیفیتی که داراست، برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت قابل استفاده می باشد.

دزدگیر شاخ گوزنی

کیفیت بالا این محصول سبب شده تا بتوان در شرایط مختلفی از آن بهره مند گردید. این مدل از حفاظ ساختمان به گونه ای است که در برابر ضربه داری استحکام و مقاومت بسیار بالایی می باشد و از همین جهت مورد توجه قرار گرفته است. نکته جالب توجه در رابطه با حفاظ شاخ گوزن آن است که این مدل از حفاظ ساختمان برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت قابل استفاده می باشد.

حفاظ شاخ گوزنی

امنیت بالا نرده شاخ گوزنی

قیمت نرده شاخ گوزنی به نسبت سایر مدل حفاظ های مدرن بسیار مناسب و مقرون به صرفه می باشد و به همین سبب می توان نتیجه گرفت که بسیاری از مصرف کنندگان امکان خرید این حفاظ روی دیوار آهنی را خواهند داشت. حصار شاخ گوزنی به گونه ای طراحی شده است که دارای تراکم و ارتفاع بالایی است و به همین جهت می توان با نصب و اجرای آن از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد.

حصار شاخ گوزنی

نصب نرده شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی از مدل حفاظ های است که نصب و اجرای آن در بازه زمانی کوتاهی انجام می شود. این محصول حفاظتی به گونه ای طراحی شده است که به منظور نصب آن نیازی به خرابی نخواهد بود. حفاظ شاخ گوزن به واسطه ساختاری که داراست، سبب می گردد تا بتوان بدون نیاز به خرابی اقدام به اجرای این محصول حفاظتی نمود. نرده دیوار شاخ گوزنی یکی از کاربردی ترین مدل از حفاظ های ساختمان محسوب می شود که نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها امکان پذیر خواهد بود.

حفاظ شاخ گوزنی

نکته قابل توجه آن است که به منظور اجرای این محصول کاربردی، بهترین راه حل ممکن آن است که از متخصصان با تجربه در این زمینه بهره گرفته شود. این افراد به واسطه مهارتی که دارا هستند، سبب می گردند تا به نحو مطلوبی این حفاظ نصب گردد. شاخ گوزن یکی از مدل حفاظ های دیوار است که قبل و بعد از اسکان در ساختمان اجرای آن امکان پذیر خواهد بود.

حفاظ شاخ گوزنی

انواع نرده شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی تنها در یک مدل طراحی و تولید شده است و آن را می توان با انواع تراکم، ارتفاع و رنگ های مختلفی سفارش داد. از دیگر مدل، حفاظ هایی که به نرده شاخ گوزنی بسیار شبیه هستند، می توان به حفاظ بوته ای، حفاظ آبشاری، حفاظ لیلیوم، حفاظ سرنیزه ای و حفاظ سرنیزه ای مدرن اشاره نمود. مدل های اشاره شده همچون حفاظ شاخ گوزن از زیبایی منحصر به فردی برخوردار می باشند.

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ دیوار

حفاظ بوته ای

حفاظ آهنی روی دیوار

حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای مدرن

حفاظ روی دیواربهترین مدل نرده شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی با سایزهای متفاوتی تولید شده است که هریک از تراکم و ارتفاع خاصی برخوردار می باشند. در میان سایر مدل از حفاظ های شاخ گوزنی تولید شده، نرده شاخ گوزنی با ارتفاع 120 سانتی متر و تراکم 12 ردیف دارای ضریب امنیت بسیار بالاتری خواهد بود. به واسطه تراکم و ارتفاع بالایی که این مدل از حفاظ دیواری از آن برخوردار است، با نصب و اجرای آن می توان موجب تضمین امنیت به بهترین حالت ممکن گردید و از به مکانی منحصر به فرد دسترسی یافت.

حصار شاخ گوزنی

عرض نرده شاخ گوزنی

عرض نرده دیوار شاخ گوزنی معمولا بین 30 تا 70 سانتی متر متغیر خواهد بود. نکته ایی که از اهمیت برخوردار  است، آن است که عرض حفاظ وابسته به ارتفاع حفاظ می باشد و با بالا رفتن ارتفاع، عرض حفاظ نیز بیشتر خواهد شد. یکی از مهم ترین مسائل آن است که امکان تغییر عرض و ارتفاع حفاظ با توجه به نیاز مصرف کننده خواهد بود.

نرده حفاظ شاخ گوزنی

مواد اولیه مورد نیاز برای تولید نرده شاخ گوزنی

به منظور تولید حفاظ شاخ گوزن به مواد اولیه متعددی نیاز خواهد بود. از جمله مهم ترین مواد اولیه میلگرد شماره 10 می باشد. استفاده از این نوع از میلگرد سبب شده تا حفاظ شاخ گوزنی دارای استحکام و مقاومت بسیار بالاتری باشد. نرده شاخ گوزنی یکی از مدل حفاظ های است که می توان آن را با خیالی آسوده مورد استفاده قرار داد. می توان افزود که به منظور تولید حفاظ شاخ گوزنی از رنگ های متعددی نیز بهره گرفته شده است که از مهم ترین آن ها می توان به رنگ های  مشکی، مشکی مسی، سفید، کرمی، مشکی طلایی، قهوه ای سوخته اشاره نمود. انتخاب رنگ این محصول متناسب نمای ساختمان و رنگ دیوارها خواهد بود.

نرده حفاظ ساختمان

هزینه نصب و زمان تحویل نرده شاخ گوزنی

هزینه نصب و زمان تحویل نرده شاخ گوزنی با توجه به حجم پروژه متفاوت می باشد. به طور مثال هزینه نصب برای پروژه های عادی برابر با 10 هزار تومان برای هر متر در نظر گرفته شده است. حال آن که در صورتی که محل نصب از شرایط مناسبی برخوردار نباشد و نصب با دشواری همراه باشد، به این مبلغ افزوده خواهد شد. همچنین در صورتی که متراژ افزایش یابد، از مبلغ کاسته خواهد شد. در رابطه با زمان تحویل نیز بایستی اشاره کرد که سفارشات معوملا در بازه زمانی 3 تا 7 روز کاری آماده خواهند شد.

حفاظ شاخ گوزن