نرده حفاظ راه پله مدرن به همراه لیست قیمت

حفاظ یا نرده راه پله مدرن بیشتر فاکتور های مورد توقع از یک نرده راه پله را تامین می کند. شاید در میان انواع نرده ها و متریال های گوناگون کمتر بتوان نرده ای پیدا کرد که هم استحکام بسیار بالایی داشته باشد و هم از نظر قیمت با هر بودجه ای بتوان آن را تهیه نمود. شاید فکر کنید به دلیل استفاده صرف از پروفیل، نرده های مدرن طرح های ساده و یکنواختی دارند اما صنایع فلزی کاوه با تمام محدویت هایاین مدل ها، مدل های گوناگونی را طراحی نموده اند که با تمامی سلیقه های انسانی مطابقت داشته باشد .

گسترش نرده ( حفاظ ) های راه پله مدرن در صنعت ساختمان سازی و قیمت مطلوب

اواخر قرن نوزدهم بازه زمانی بسیار مهمی در اروپا بوده است. ظهور صنعت‌ گرایی، منظر شهری و چهره ی ساختمان های شهر را برای همیشه تغییر داد . با پیدایش سبک مدرن در قرن بیستم در صنعت ساختمان سازی قوانین و سبک هایی که در گذشته بسیار رایج بود درهم شکسته شد و قوانین جدید جای قوانین قبلی را گرفت. کم کم استفاده از عناصر با حداقل جزییات ، دوری از طرح های پیچیده و ساده گرایی اصول مورد استفاده بسیاری از طراحان در ساختمان های گوناگون شد. دیگر در ساختمان ها خبری از جزییات فراوان و تزیینات نبود و چهره شهر و ساختمان های شهر به سمت صنعتی شدن پیش رفت. این ویژگی ها در عناصر فلزی ساختمان نیز نمود بسیار پررنگی پیدا کرده اند. در ایران دیر تر این سبک به محبوبیت رسید اما امروزه یکی از سبک های رایج و پرطرفدار در میان انواع نرده های راه پله به شمار می روند.

مشخصات ظاهری نرده حفاظ راه پله مدرن با قیمت مناسب

اولین مشخصه ظاهری این نرده ها سادگی طرح و نپرداختن به تزیینات است. این ویژگی حفاظ های راه پله باعث خلق طرح های ساده ای می شود که به کاهش اغتشاش بصری محیط نیز کمک می کند. بیشتر مدل های مدرن از پروفیل های فولادی توخالی شکل می گیرند. علاوه بر پروفیل های فولادی نرده های مدرن را عمدتا از سادگی طرح ها می توان از سایر حفاظ های راه پله تشخیص داد. انسجام و یکپارچگی از دیگر ویژگی هایاین مدل نرده ها می باشد. در اکثر طرح نرده های مدرن پروفیل ها در نقاط مختلف به یکدیگر جوش می خورند و باعث ایجاد طرح منسجمی می شود این کار باعث افزایش ضریب ایمنی و استحکام نرده  می گردد. ( برای دریافت لیست قیمت حفاظ راه پله مدرن با ما همراه باشید.)

مشخصات فنی نرده راه پله مدرن

پروفیل توخالی پایه ی اصلی بسیاری از طرح های مدرن می باشد.این پروفیل ها در ابعاد گوناگون قبیل 10*10 ، 10*20 و یا … تولید و اجرا می شوند.در برخی طرح ها صرفا از یک نوع پروفیل استفادع شده اما در برخی طرح های پیچیده تر از انواع پروفیل های فولادی برای خلق طرح های متنوع استفاده می شود.  همانطور که پیش تر عنوان شد علاوه بر پروفیل های فولادی در برخی از طرح های مدرن از تسمه و چهارپهلو نیز استفاده می شود.

انواع نرده (حفاظ) های راه پله مدرن و قیمت آن

شاکله ی اصلی نرده های مدرن را تیرک های عمودی و افقی تشکیل می دهد. قرارگیری این تیرک ها در زوایا و قسمت های گوناگون منجر به خلق مدل های بسیار زیادی شده است. از طرح های بسیار ساده تیرکی تا طرح هایی که پرنقش می باشد.این تنوع پاسخ مناسبی به سلایق گوناگون انسانی می باشد.در ادامه دسته بندی های مختلف نرده های مدرن و ویژگی ها و تفاوت های آن ها ذکر می شود.

سری اول ( ارزانترین سری  مدرن از نظر قیمت )

سری اول طرح های مدرن بسیار ساده و با حداقل جزییات و نقش مایه طراحی می شود. این مدل ها اگرچه در طراحی بسیار ساده هستند اما بالاترین ضریب را از نظر ایمنی برای ساختمان شما فراهم می کند. این سبک از حفاظ های راه پله با وجود سادگی طرح به دلیل قیمت مناسب بسیار پرطرفدار هستند. شاکله و ساختار کلی این دسته از نرده ها را تنها پروفیل ها فولادی در مقاطع گوناگون تشکیل می دهند. در این سری از حفاظ های راه پله تنها از پروفیل ها در زوایای عمود برهم استفاده شده است و از پروفیل های مورب در سری اول ازنرده های  مورب استفاده شده است. این سری از نرده های راه پله ارزانترین دسته از این مدل نرده ها می باشد. برای دریافت لیست قیمت می توانید با شماره 021284270 تماس حاصل فرمایید.

سری دوم

سری دوم از دسته بندی نرده های راه پله مدرن صنایع فلزی کاوه طرح هایی هستند که جزییات و طرح های نسبتا باجزییات تری نسبت به سری اول دارند. برای پاسخگویی به سلایق گوناگون این سبک از نرده ها علاوه بر پروفیل های عمودی و افقی با پروفیل های دیگر در زوایای 45 درجه نیز ترکیب می شوند و موجب ایجاد طرح های متفاوتی می شوند. این دسته از نرده ها به دلیل جزییات بیشتر و وزن بیشتر قیمت بالاتری نسبت به سری اول نرده های مدرن دارند.

سری سوم ( گرانترین سری نرده مدرن از نظر قیمت )

در سری سوم از نرده های مدرن هیچ محدودیتی در طراحی و ایده پردازی وجود ندارد. این سبک از نرده های راه پله جزییات بسیاری بالاتری نسبت به سری های دیگر نرده ها دارند.جزییات بیشتر این سبک از نرده ها آن ها را از بقیه طرح های مدرن متمایز می کند و بیشتر به سبک نرده های پرجزییات قبیل cnc و فرفورژه نزدیک می کند. زوایای مختلف، طرح ها منحصر به فرد و استفاده از انواع پروفیل ها منجر به خلق طرح هایی می شود .در کنار طرح چشم گیری که این سری از نرده های مدرن دارند نمی توان از قیمت بالای ان ها چشم پوشی نمود. این سبک از نرده های راه پله مدرن را بیشتر در فضاها و محیط های خاص و فضاهای داخلی کاربرد دارد.( برای دریافت لیست دقیق قیمت حفاظ راه پله مدرن با ما تماس بگیرید. )

امکان ترکیب نرده های فلزی مدرن با سایر متریال ها ( از نظر قیمت )

آهن ماهیت سرد و بی روحی دارد.برخی افراد به دلیل این تصوری که از مصنوعات فلزی دارند کمتر به سمت این سبک از نرده ها برای فضاهای داخلی می روند اما وجود طرح و نقش های فراوان و مدل های متنوع تا حد زیادی این تصور را از نرده های فلزی بر هم میزنند.در این میان نرده های راه پله مدرن به دلیل بهره مندی از طرح های ساده و تکرار شونده به سادگی بدون مخدوش شدن طرح کلی امکان ترکیب باسایر متریال ها را دارند. برای مثال می توان حفاظ های  مدرن را با چوب ، شیشه و یا… ترکیب نمود. در مدل های بسیاری می بینیم که شاکله کلی نرده از پروفیل های فولادی شکل گرفته است و برای تکمیل طرح از ورق های ترموود استفاده شده است.

چرا در میان انواع نرده های فلزی نرده راه پله مدرن پیشنهاد می شود؟

اگر شما برای ساختمتن خود نیاز به طرح پیچیده و با جزییاتنی ندارید و سرعت ساخت و قیمت تمام شده اولویت های پررنگی برای شما می باشد. این مدل نرده ها در عین زیبایی و استحکام قیمت مناسبی دارند و میتواند گزینه ی خوبی برای شما باشد. در مقایسه نرده های مدرن با سایر متریال ها و مدل ها نرده مدرن در چندین فاکتور متعدد امتیاز بالاتری دریافت می کند.برای کسب اطلاعات بیشتر از این سبک از نرده ها میتواند از منوی سایت به دسته بندی نرده مدرن مراجعه نمایید و یا با کارشناسان صنایع فلزی تماس حاصل فرمایید.( برای دریافت لیست دقیق قیمت حفاظ راه پله مدرن با ما تماس بگیرید. )