نرده روی دیوار ساختمان

نرده روی دیوار ساختمان از محصولاتی است که خرید و تهیه آن برای تمام ساختمان ها ضروری خواهد بود زیرا سبب تضمین امنیت خواهد گردید. نرده روی دیوار ساختمان به واسطه ساختاری که ازآن برخوردار است، موجب برقراری آرامش می گردد. این محصول به گونه ای تولید شده است که دارای تراکم و ارتفاع بسیار بالایی است و از همین جهت عبور از آن غیر ممکن خواهد بود. با استفاده از نرده ساختمان می توان از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد و از این طریق به فضایی امن و منحصر به فرد دسترسی یافت.

نرده روی دیوار

انواع نرده روی دیوار ساختمان

نرده روی دیوار ساختمان در مدل و طرح های مختلفی تولید شده است که همین امر سبب شده تا این محصول پاسخگوی تمام مصرف کنندگان باشد. از جمله مدل های این محصول حفاظتی می توان به نرده دیوار شاخ گوزنی، ستاره ای، سرنیزه ای، لیلیوم، سرنیزه ای مدرن، شاخه ای، اف شکل، آبشاری، ترکیبی، بوته ای، نیزاری و شعله ای اشاره نمود. تمامی مدل های اشاره شده دارای رنگ های مختلفی هستند و می توان آن ها را مطابق با نمای ساختمان خریداری کرد. استفاده ازهریک از مدل های نرده روی دیوار ساختمان این امکان را فراهم می آورد تا نمای ساختمان بسیار شیک و خاص گردد.

نرده روی دیوار

نرده روی دیوار شاخ گوزنی

نرده روی دیوار شاخ گوزنی از محبوب ترین مدل از نرده حفاظ های تولید شده محسوب می شود. این محصول به سبب آنکه با الهام ازشاخ های زیبای گوزن طراحی شده است، از ظاهری بسیار خاص و منحصر به فرد برخوردار می باشد. حصار شاخ گوزنی علاوه بر زیبایی دارای ضریب امنیت بالایی نیز است و از همین جهت با نصب و اجرای آن می توان سبب تضمین امنیت ساختمان های مختلف گردید. این مدل از حفاظ روی دیوار را می توان برای تمام ساختمان ها با کاربری های متفاوت مورد استفاده قرار داد.

نرده روی دیوار

 

نرده روی دیوار بوته ای

نرده روی دیوار بوته ای دارای طراحی بسیار شیک و خاصی است و از همین جهت این محصول با فروش قابل ملاحظه ای همراه بوده است. این محصول در ارتفاع و تراکم های طولی و عرضی مختلفی تولید شده است و از همین جهت می توان آن را با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان های مختلف سفارش داد. نرده روی دیوار بوته ای به سبب طراحی که از آن برخوردار استف دارای ضریب امنیت بسیار بالایی نیز خواهد بود.

نرده روی دیوار

نرده روی دیوار سرنیزه ای

نرده روی دیوار سرنیزه ای از مدل حفاظ های مدرنی است که می توان آن را در تراکم و ارتفاع های مختلفی با توجه به نیاز سفارش داد. این مدل از حفاظ روی دیوار از پرفروش ترین مدل از حفاظ های تولید شده ای محسوب می شود که قابل استفاده برای تمام ساختمان ها خواهد بود. نرده روی دیوار سرنیزه ای از تنوع رنگی بسیاربالایی برخوردار است و می توان آن را مطابق با نمای ساختمان نیز تهیه کرد. نرده دیوار سرنیزه ای در میان سایر مدل حفاظ های تولید شده از قیمت مناسب تری برخوردار است و نسبت به دیگر مدل ها نیز دارای طراحی بسیار ساده تری نیز می باشد.