نرده راه پله + قیمت انواع حفاظ راه پله به همراه نمونه کار

در هر مکان از ساختمان شما که در آن پله دیده می شود علت های گوناگون از جمله، سهولت استفاده از راه پله و ایمنی استفاده کنندگان به خصوص خردسالان و بزرگسالان ناچارا شما را به سمت انتخاب یک نرده یا حفاظ راه پله سوق می دهد . گفتنی است که این عناصر، امروزه می تواند در ساختمان شما، بخصوص فضای داخلی، جنبه های زیبایی را نیز داشته باشد. بنابراین در انتخاب نرده راه پله علاوه بر استحکام ، قیمت و مسائل عملکردی،توجه به فرم و ظاهر نرده نیز اثر گذار است. اگر به دنبال یک راهنما برای انتخاب بهتر نرده یا حفاظ راه پله هستید، این مطلب می تواند به شما کمک کند.

در انتخاب نرده حفاظ راه پله چه مواردی را در نظر بگیریم؟ ( قیمت تا چه اندازه اهمیت دارد؟ )

مواردی که در انتخاب نرده پله باید لحاظ شود شامل چند فاکتور پر اهمیت می باشد . این فاکتور ها در انتخاب نرده یا حفاظ های راه پله شامل جنس،نوع و قیمت و …  می باشد. برای انتخاب راحت تر مدل نرده راه پله،  پیشنهاد می شود اولویت های خود را به ترتیب مشخص کرده تا بتوانید با حذف گزینه ها،راحت تر تصمیم گیری کنید.

محل قرارگیری نرده یا حفاظ راه پله

باتوجه به این که نرده در داخل یا خارج از ساختمان بکار می رود نوع نرده انتخابی باید متفاوت باشد. در نرده ای که در حیاط ساختمان بکار می رود علاوه بر مدل و طرح ،جنس نرده و مقاوم بودن در برابر شرایط جوی اهمیت پیدا می کند . رنگ بکار رفته در نرده ها باید دربرابر زنگ زدگی مقاوت بالایی داشته باشد تا طول عمر بهتری داشته باشد.به طور کل استحکام و دوام در این حفاظ های پله اهمیت بخصوصی دارد.در نرده های راه پله یا پله های داخل ساختمان(همچون خانه های دوبلکس) فاکتور زیبایی نیز اهمیت ویژه ای پیدا می کند .این نرده ها می تواند همچون عنصری دکوراتیو در فضا عمل می کند و به فضا هویت بصری تازه ای می بخشد.البته باید این نکته را در نظر بگیرید که استفاده از طرح های نامناسب یا شلوغ ممکن است موجب اغتشاش بصری شود.

انواع نرده ( حفاظ ) های راه پله با قیمت های مناسب

به طور کل 4 دسته ی کلی در مورد انواع نرده ها وجود دارد . نرده های فرفوژه که بسیار شناخته شده است. این گروه نرده ها ، دارای طرح های نسبتا شلوغ تری می باشند و کاربرد گسترده ای در ساختمان های مسکونی دارند. گروه بعدی ، نرده های راه پله مدرن می باشد که با توجه به طرح ، عموما از پروفیل هایی باطول های متفاوت که به یکدیگر جوش داده می شوند،ساخته می شوند.این نرده ها باتوجه به طرح های ساده تر،علاوه بر ساختمان های مسکونی در اکثر ساختمان های تجاری ، اداری،درمانی و … کاربرد گسترده ای دارند.

همچنین در ساختمان های بزرگ که متراژ نرده در آن ها بالا است این ،نرده ها می تواند گزینه مناسبی باشد. طرح ها cnc که نسبتا جدیدتر می باشد از برش طرح های مورد نظر روی ورق های فلزی با لیزر شکل می گیرند.دسته آخر ،نرده های لوکس می باشند که عموما طرح های پیچیده تری دارند و یا با دیگر متریال ها همچون چوب،شیشه یا … ترکیب می شوند.معمولا این حفاظ پله مناسب افرادیست که سلیقه خاص تری دارند یا دنبال طرح های منحصر بفرد می باشند . به علت پیچیده بودن فرآیند ساخت آن ها قیمت بالاتری هم دارند.

برای دریافت لیست قیمت نرده حفاظ راه پله با ما تماس بگیرید.

موارد مهم در انتخاب نرده و قیمت آن

1-جنس نرده و تاثیر در قیمت

جنس نرده در استحکام و طول عمر آن تاثیر گذار است . به همین علت نرده های فلزی در ساختمان پر کاربرد تر از دیگر نرده ها می باشد .درب های چوبی ،استیل یا … در مقایسه با فلز از استحکام کمتری برخوردار است و در دراز مدت ممکن است تغییر شکل محسوسی داشته باشند. همچنین طیف بسیار گسترده انواع مدل های نرده فلزی از فرفوژه تا مدرن و حتی مدل های سفارشی،می تواند نیاز تمامی سلایق را پوشش دهد.

2-نوع طراحی ساختمان و دیگر اجزای موجود

احتمالا یکی از دغدغه های مهم هر خریدار انتخاب نوع نرده مناسب با توجه به طراحی ساختمان می باشد. امروزه با وجود طیف گسترده ی انواع طرح ها،این مسئله کمی سخت تر شده است. همواره در انتخاب نوع نرده های مناسب دو فاکتور را در نظر خود داشته باشید .ساختمان شما بر چه اساسی طراحی شده است ؟مدرن است یا کلاسیک ؟طرح های مینیمال و ساده تر با دیگر اجزای ساختمان شما هماهنگی دارد یا طرح های شلوغ تر؟توجه به این موارد تا حد زیادی می تواند در هماهنگی اجزای ساختمان و زیباتر شدن آن کمک کند.

طرح های فرفوژه در ساختمان های کلاسیک کاربرد بیشتری دارند.  نرده حفاظ راه پله طرح های مدرن در ساختمان هایی که طراحی ساده تر دارند گزینه مناسب تری می باشد . همچنین در صورتی که طرح خاصی مد نظر داشته باشید می توانید با سفارش طرح خود به روش cnc یا لوکس درب اختصاصی خود را داشته باشید.این طرح ها می تواند با سایر جزییات بنا یا نمای شما هماهنگ باشد.

برای دریافت لیست قیمت نرده حفاظ راه پله با ما تماس بگیرید.

3-بودجه مد نظر و قیمت نرده راه پله

فاکتور بسیار مهم دیگر بودجه ی در نظر گرفته شده می باشد.کدام گروه از نرده ها به بودجه و قیمت مد نظر شما نزدیکتر است؟همانطور که می دانید مهمترین عامل تعیین قیمت در محصولات فلزی وزن تمام شده محصول می باشد.  مشخصا گروه نرده هایی مانند فرفوژه با توجه به وزن نسبتا بالا و مراحل تولید پیچیده تر قیمت بالاتری هم دارند .طرح های مدرن در مقایسه با سایر انواع نرده ها قیمت مناسب تری دارند و برای کسانی که بودجه محدود تری دارند گزینه بهتری می باشد. با مد نظر قرار دادن این فاکتور، می توانید انتخاب های خود را محدود تر کنید تا راحت تر به گزینه مطلوب خود برسید.

4-ایمنی و استاندارد های طراحی حفاظ راه پله

مهمترین عامل در تامین ایمنی حداکثری توسط حفاظ ها یا نرده های راه پله ارتفاع آن هاست.این ارتفاع به صورت استاندارد بین 90 تا 120 می باشد. عامل بعدی که در تامین ایمنی به خصوص برای کودکان حائز اهمیت است فواصل میان تیرک ها می باشد. فواصل زیاد ممکن است خطراتی همچون رد شدن از میان آن ها را به دنبال دارد و ضریب ایمنی را پایین می آورد.

ویژگی های نرده های تولید شده در صنایع فلزی کاوه

صنایع فلزی کاوه همواره بر آن بوده است تا محصولات تولید شده را با بالاترین کیفیت به دست مشتری برساند. نکته متمایز محصولات صنایع فلزی کاوه،طرح ها اختصاصی و جدیدتر در مقایسه با مدل های موجود و رایج در بازار می باشد.

علاوه بر این تولید طرح های مد نظر شما با روش های cnc و یا آهنگری نیز امکان پذیر است.از نظر کیفیت محصول ،علاوه بر استفاده از بالاترین کیفیت رنگ( الکترواستاتیک یا کوره ای ) ، استفاده از جوش هایی با بهترین کیفیت و پرداخت سطح آن ها طی دو مرحله نیز، عواملی است که به شدت در کیفیت نهایی محصول تاثیر گذار می باشد. با نصب محصول توسط کارشناسان متخصص از لحاظ استحکام و کیفیت به شما تضمین داده می شود.

چگونه قیمت نرده حفاظ راه پله را استعلام و ثبت سفارش کنیم؟

شما می توانید با تماس با کارشناسان صنایع فلزی کاوه و پس از مشاوره، مدل نرده ی خود را انتخاب کنید. صنایع فلزی کاوه با اعزام رایگان کارشناس برای بازدید از محل نصب و اندازه گیری دقیق ، برآورد قیمت را انجام داده و به شما اعلام می کند. در این مرحله شما می توانید سفارش خود ثبت نهایی کنید.