نرده پله فرفورژه

در این مقاله قصد داریم در رابطه با نرده پله فرفورژه و انواع مختلف آن مطالبی در اختیار کاربران عزیز قراردهیم. نرده های فرفوژه یکی از بهترین انواع نرده پله برای حفاظت، ایمنی و زیبایی راه پله ها و حیاط می باشند که دوام و مقاومت بالایی در برابر ضربه، لک پذیری و آتش سوزی دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با این نوع از نرده های محافظتی فرفوژه تا پایان مقاله با ما همراه باشید.

نرده پله فرفورژه
نرده پله فرفورژه

مطالبی که در این مقاله مورد پرسش و پاسخ قرار می گیرند:

* فرفوژه چیست؟

* تاریخچه ورود فرفوژه به صنعت ساختمان سازی به چه زمانی برمیگردد؟

* آیا در ساخت فرفوژه آلیاژ خاصی به کار رفته است؟

* فرفوژه چه کاربرد هایی دارد؟

* نرده پله فرفوژه از چه ساخته شده است؟

* به چه روش هایی می توان نرده پله فرفوژه را رنگ آمیزی کرد؟

* انواع مختلف نرده پله فرفوژه کدام هستند؟

* آیا امکان خرید اینترنتی نرده پله فرفوژه وجود دارد؟

* در هنگام خرید نرده پله فرفوژه، باید به چه نکاتی دقت کرد؟

*در هنگام خرید نرده پله فرفوژه چگونه به  کیفیت و مرغوبیت  جنس آن اطمینان کنیم؟

* نرده پله فرفوژه چه کاربرد هایی دارد؟

* استفاده از نرده پله فرفوژه چه مزایایی را به دنبال دارد؟

* چه عواملی می تواند بر قیمت گذاری نرده پله فرفوژه موثر باشند؟

 

نرده پله فرفوژه یکی از محصولاتی است که در چند سال اخیر وارد بازار شد و به خوبی توانست جای خود را در میان دیگر محصولات فلزی مشابه باز کند. ظاهر زیبا و مدرن نرده پله فرفوژه یکی از دلایل محبوبیت آن شده است

همچنین نقش و طرح پذیری این نوع از محصولات ساخته شده با فرفوژه این امکان را فراهم کرده است که با توجه به دیگر طرح های به کار رفته در مکان مورد نظر، طرح نرده پله فرفوژه مورد نظر را انتخاب کنید.

فرفوژه چیست؟

گل نرده یا همان فرفوژه به آهن گداخته شده ای که پس از انجام عملیاتی خاص به شکل طرح ها و مدل های بسیار زیبا در اختیار مشتریان قرار می گیرد، گفته می شود. زیبایی محصول به وجود آمده به قدری می باشد که پس از مدت اندکی از ورودش به این صنعت توانست جای خود را به شکل های مختلف در تمامی نقاط منزل و سایر مکان ها باز کند.

فرفوژه چیست؟
فرفوژه چیست؟

نرده پله فرفوژه معمولا از جنس آهن و چدن ساخته شده است که به واسطه دستگاه های مدرن و پیشرفته پس از شکل پذیری به عنوان فرفوژه وارد بازار شده است. جالب است بدانید که در حال حاضر کشور ما به عنوان یکی از کشور های صادر کننده فرفوژه در جهان شناخته شده است.

-تاریخچه ورود فرفوژه به صنعت ساختمان سازی به چه زمانی برمیگردد؟

دلیل اصلی ورود نرده پله فرفوژه به صنعت ساختمان سازی، علاقه ی طراحان و برخی صاحبان ساختمان ها به زیبا سازی نمای اصلی مکان مورد نظر بود. وجود فرفوژه با داشتن قرینگی های زیبا و نقش های متفاوت نسبت به سایر محصولات و مستحکم بودن در عین ظرافت، به عنوان نقطه قوتی در زیبا سازی ساختمان ها مورد توجه قرار گرفت.

صنعت فرفوژه یا همان گل نرده در سال های اخیر به قدری پیشرفت داشته است که به عنوان بستری برای کار آفرینی شناخته شده است. نرده پله فرفوژه یه عنوان یکی از نسل های جدید و نوظهور در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار گرفته است تا جایی که امروزه تعداد کمی از ساختمان های نو ساز را می بینید که در گوشه به گوشه ی نمای خود، نشانی از فرفوژه را نداشته باشند.

-آیا در ساخت فرفوژه آلیاژ خاصی به کار رفته است؟

در ساخت فرفوژه از آهن یا چدن استفاده می شود و انتخاب هر یک از این متریال ها، در ساخت انواع محصولات متفاوت می باشد. لازم به ذکر است که در ساخت نرده پله فرفوژه از آهن ورزیده استفاده می شود و دلیل آن نیز بالا بردن سطح استحکامات و دوام این محصول در برابر مشکلات و آسیب های احتمالی می باشد.

-آیا در ساخت فرفوژه آلیاژ خاصی به کار رفته است؟
-آیا در ساخت فرفوژه آلیاژ خاصی به کار رفته است؟

-فرفوژه چه کاربرد هایی دارد؟

در رابطه با کاربرد های متفاوت فرفوژه می توان به واسطه انعطاف پذیری این محصول، به موارد کاربرد زیادی اشاره کرد. از فرفوژه در ساخت سایر وسایل خانگی و یا تغیرات دکوراسیونی استفاده می شود، البته یکی از موارد پر کاربرد فرفوژه در ساخت نرده پله های می باشد.

استفاده از فرفوژه در ساخت نرده ها این امکان را برای سازندگان فراهمی می سازد که مکان مورد نظر را با دکوراسیون کاملا جدید در اختیار مشتریان قرار دهند.

-فرفوژه چه کاربرد هایی دارد؟
-فرفوژه چه کاربرد هایی دارد؟

شاید در ابتدا ذهنیتی که از آهن برای همه به وجود آمده است اجازه تصور این  پیچیدگی های زیبا را به افراد ندهد، اما با به کار گیری روش های خاص و برخی ترکیبات می توان زیبایی دو چندانی را به خانه بخشید، همچنین انعطاف پذیری آن در طرح های مختلف اجازه پیشرفت های زیادی در تنوع شکل ظاهری نرده پله فرفوژه به سازندگان این محصول داده است.

شما در حال مطالعه مقاله نرده پله فرفورژه هستید

-به چه روش هایی می توان نرده پله فرفوژه را رنگ آمیزی کرد؟

یکی از مهم ترین مراحل ساخت نرده های فرفوژه رنگ کاری پایانی آن است که خود به تنهایی شامل مراحل خاص و ویژه ای می باشد و جزء قسمت هایی از ساختمان است که توجه کمتری به آن  می شود، در حالی که با یک رنگ زدن می توان ساده هویت جدیدی به فضا و طراحی  داخلی ساختمان داد و زیبایی ظاهری فراوانی به نمای دکوراسیون و راه پله ها داد، که محل های عبور مرور و پر ترددی می باشند.

-به چه روش هایی می توان نرده پله فرفوژه را رنگ آمیزی کرد؟
-به چه روش هایی می توان نرده پله فرفوژه را رنگ آمیزی کرد؟

در ادامه مراحل رنگ کاری را به صورت مختصر در اختیار شما قرار می دهیم:

1- اولین مرحله در اجرای رنگ کاری نرده پله فرفورژه، آماده سازی شرایطی محیطی برای انجام فرایند مورد نظر است.

گاهی اوقات ممکن است افراد پس از نصب نرده پله فرفورژه متوجه عدم همخوانی رنگ محصول مورد نظر با فضای داخلی خانه شوند و قصد تعویض رنگ را داشته باشند، در این روش ابتدا راه پله را برای انجام عملیات رنگ کاری آماده می کنند، به این صورت که، باید تمامی سطوح مورد نظر را مشخص کنند و مابقی را با کیسه های پلاستیکی یا هر پوشش خاصی دیگر بپوشانند و نرده پله فرفورژه را قبل از رنگ آمیزی پاکسازی کنند.

2- مرحله دوم سنباده کشی است.

در این مرحله ممکن است پس از مدتی قصد تعویض رنگ را داشته باشید و یا در همان لحظه اول بخواهید رنگ نرده پله فرفوژه را عوض کنید، به هر حال یکی از مراحل اصلی در زمان رنگ آمیزی سنباده کشی می باشد.

این مرحله به این صورت انجام می شود، ابتدا با استفاده از یک برس پلاستیکی زبر تمامی نرده پله فرفورژه را به خوبی سنباده بکشید، به یاد داشته باشید که تمامی نقاط نرده پله فرفورژه، باید خوب و یک اندازه سنباده کشی شود تا از تجمع های رنگی جلوگیری شود، پس از انجام عملیات برس کشی، نرده پله فرفورژه را به خوبی با آب بشویید و از هر گونه گرد و غبار و آلودگی پاک کنید.

3- مرحله اصلی در رنگ آمیزی نرده پله فرفورژه بتونه کاری می باشد.

در برخی موارد از بتونه برای مخافظت از برخی سطوح نازک و آسیب پذیر استفاده می شود، چرا که رنگ آمیزی نرده فرفورژه با توجه به پیچیدگی طرح دشوارتر بوده و در صورت آسیب دیدن نیز تعمیر با هزینه بیشتری صورت می‌گیرد، به همین دلیل است که رنگ آمیزی به عنوان  یکی از موثرترین عوامل بر قیمت نهایی نرده پله فرفورژه بیان می شود.

شما در حال مطالعه مقاله نرده پله فرفورژه هستید

4- مرحله پایانی درفرآیند پایانی رنگ آمیزی نرده پله فرفورژه رنگ کاری می باشد.

پس از انجام سه مرحله اصلی که در عملیات رنگ آمیزی عنوان شد، به مهم ترین بخش یعنی رنگ کاری پایانی می رسیم. به یاد داشته باشید که بتونه کاری مرحله سوم، باید کاملا خشک شود، مدت این مرحله در دمایی متفاوت متغیر می باشد و گاهی ممکن است چند ساعت و حتی چند روز طول بکشد سپس نقاشی شروع می شود.

همانطور که می دانید از نرده پله فرفورژه بیشتر در فضاهایی که طراحی سنتی و کلاسیک دارند استفاده می شود، پس بهتر است در زمان انجام مرحله آخر و نقاشی کردن نرده ها از رنگ هایی استفاده شود که باب میل افراد و فضای مورد استفاده باشد تا از انجام رنگ کاری مجدد جلوگیری شود.

4- مرحله پایانی درفرآیند پایانی رنگ آمیزی نرده پله فرفورژه رنگ کاری می باشد.
4- مرحله پایانی درفرآیند پایانی رنگ آمیزی نرده پله فرفورژه رنگ کاری می باشد.

به یاد داشته باشید که راه های مختلفی برای زیباتر کردن محل عبور و مرور داخلی و خارجی ساختمان وجود دارد.

راه پله ها جز ابتدایی ترین نماهای داخلی محل زندگی شما هستند که در نگاه اول به چشم افراد تازه وارد می آیند

پس می توان با انجام سایر اقدامات همچون انتخاب برخی طرح های متفاوت به زیبایی آن بیافزایید. فرآیند زیبا سازی و رنگ آمیزی نرده پله فرفورژه یکی از ارزانترین و ساده ترین و در عین حال شیک ترین نوع تزئین آنها است.

البته، باید توجه داشته باشید که این کار توسط افراد متخصص خود انجام شود تا علاوه بر زیبایی نکات مهم آن نیز رعایت شود. به همین دلیل است که هزینه رنگ کاری و شخص رنگ کار به صورت دو مقوله جدا از هم بر قیمت نهایی نرده پله فرفورژه تاثیر گذار می باشند. از طرفی قرار گرفتن نرده ها در زیر آفتاب و باران، آن ها را خراب می کند

برای جلوگیری از پوسیدگی و زیبا سازی آن ها، به یک لایه رنگ نیاز می باشد، برای رنگ کاری صحیح نرده ها، باید اقدام به آماده سازی سطح شود. مراحل آماده سازی مطرح شده به عنوان 4 مرحله اصلی در نقاشی نرده پله فرفورژه، کاربرد اساسی دارند.

-انواع مختلف نرده پله فرفوژه کدام هستند؟

نرده پله فرفوژه همچون تمامی محصولاتی که در صنعت ساختمان سازی مورد استفاده قرار می گیرد دارای انواع مختلف در طرح ها و اندازه های متفاوت با کاربرد های گوناگون می باشد. لازم دانستیم که در این قسمت در رابطه با انواع مختلف نرده پله فرفوژه مطالبی را در اختیار کاربران عزیز قرار دهیم

البته، باید توجه داشته باشید که مطالب بیان شده تنها می توانند به عنوان  راهنمایی در زمان خرید مورد استفاده قرار بگیرند و برای کسب اطلاعات بیشتر، باید به شرکت ها و یا کارگاه های ساخت نرده پله فرفوژه مراجعه فرمایید.

-انواع مختلف نرده پله فرفوژه کدام هستند؟
-انواع مختلف نرده پله فرفوژه کدام هستند؟

از نرده پله فرفوژه چدنی به علت سختی که در ساخت آن اجرا شده است معمولا در قسمت راه پله ها، بالکن یا تراس ساختمان های مسکونی و در برخی موارد نیز در کارخانجات های بزرگ استفاده می شود

دلیل آن هم واضح است، مقاومت و استحکام چدن این امکان را فراهم می کند که نرده ها در برابر برخی اتفاقات غیر مترقبه دوام بالایی داشته باشند. توجه داشته باشید که از نرده پله فرفوژه چدنی در راه پله هایی که به شکل گرد، مارپیچ و یا دوبلکس ساخته شده اند، به دلیل عدم انعطاف پذیری استفاده نمی شود.

نرده پله فرفوژه را می توان در طرح های مختلف مشاهده کرد. نوع طرح و نقش های ظریف این محصول با توجه به نیاز و سلیقه ی مشتری سنجدیده و ساخته می شود.

یکی از مدل های پر طرفدار ساخته شده از فرفوژه، نرده پله فرفوژه طرح پیازی است.

در طرح این نوع از نرده پله فرفوژه که از جنس آهن و ترکیب بسیار کم کربن ساخته شده است، تیرک هایی به شکل ستون دارای شکل تک پیاز و دو پیاز استفاده شده است.

مشخصات ظاهری این محصول بنا به درخواست مشتریان قابل تغیر می باشد، در غیر این صورت در هر یک متر از 4 تیرک تک پیازه و 4 تیرک دو پیازه استفاده می شود. در صورت تمایل مشتری ابتدا و انتهای نرده پله فرفوژه طرح پیازی ساده و یا شروع آن با طرحی از اژدها می باشد.

شما در حال مطالعه مقاله نرده پله فرفورژه هستید

نرده پله فرفوژه طرح طاووس:

یکی دیگر از محبوب ترین طرح های به کار برده شده نرده پله فرفوژه طرح طاووس می باشد که بر اساس الهام گرفتن از طبیعت و به کار گیری دقت و ظرافت ساخته شده است. این مدل از نرده پله فرفوژه با استفاده از ترکیب بسیار کم کربن و آهن ورزیده ساخته شده است. ترکیب طرح های طاووس و ترمه بیش از هر چیزی نگاه افراد را به خود جذب می کنند.

نرده پله فرفوژه طرح طاووس:
نرده پله فرفوژه طرح طاووس:

-آیا امکان خرید اینترنتی نرده پله فرفوژه وجود دارد؟

در پاسخ به این سوال به صراحت می توان گفت که بله، با توجه به پیشرفت های روز افزون در صنعت ساخت و ساز  و همچنین فناوری های مربوط به خرید و فروش های آنلاین، به راحتی می توان محصولات مورد نیاز در تمامی زمینه ها را خریداری نمود. شرکت های سازنده نرده پله فرفوژه سهم زیادی از فروش سالانه ی خود را در بخش بازار اینترنتی و به صورت آنلاین انجام می دهند.

با توجه به فروش های آنلاین در دفاتر مرکزی  این امکان را برای تمامی هموطنان در سراسر کشور فراهم کرده اند که بتوانند با دفتر مرکزی تماس گرفته و پس از برقراری ارتباط و کالای  مورد نظر خود را از نمایندگی های معتبر یا درب منزل تحویل گیرند

البته لازم به ذکر می باشد که خرید های اینترنتی موفق منوط به اعتبار برند و شرکت سازنده نرده پله فرفوژه  است که از آن می توان به عنوان عوامل تاثیر گذار در قیمت انواع مختلف نرده پله فرفوژه نام برد.

همانطور که از تبلیغات و سابقه شرکت ها مشخص است، به راحتی می توان کیفیت نرده پله فرفوژه و مرغوبیت مواد تشکیل دهنده آن را تشخیص داد و با یک تحقیق کوتاه در سایت های مربوطه و یا استفاده از تجربیات دیگر خریداران، محصولی بادوام و باکیفیت را خریداری نمود.

-آیا امکان خرید اینترنتی نرده پله فرفوژه وجود دارد؟
-آیا امکان خرید اینترنتی نرده پله فرفوژه وجود دارد؟

-در هنگام خرید نرده پله فرفوژه، باید به چه نکاتی دقت کرد؟

یکی از مواردی که در زمان خرید نرده پله فرفوژه به عنوان اصلی ترین شاخص در انتخاب این نوع از اقلام ساختمانی در نظر گرفته می شود، قیمت مربوط به آن می باشد، لازم به ذکر است که انتخاب قیمت به عنوان اولین شاخص در خرید نرده پله فرفوژه یکی از اشتباهات بزرگ می باشد، چرا که در نظر گرفتن کیفیت و مرغوبیت محصول مورد نظر، باید به اصلی ترین معیار در زمان خرید مد نظر خریدار باشد.

البته، باید گفت که قیمت محصولات نیز می تواند جز مهم ترین شاخصه های انتخاب باشد

اما پس از بررسی های مربوط در رابطه با دوام و کیفیت مواد تشکیل دهنده، در نظر گرفته می شود.

این روزها شرکت های بسیاری در بازار خرید و فروش نرده پله فرفوژه جای پای خود را محکم کرده اند و جالب است بدانید که این محصول هر بار با کیفیت بهتر و در انواع و اقسام مختلف در اختیار مشتریان قرار می گیرد.

با توجه به تنوع در اجزا تشکیل دهنده و ظاهر نرده پله فرفوژه، کار را برای انتخاب آن کمی سخت می کند، چرا که افراد معمولا دانش و اطلاعات کافی در رابطه با کالای مورد نظر و گاها طریقه نصب و چگونگی استفاده و انتخاب درست آن را ندارند و همین می تواند راه را برای افراد سودجو و فرصت طلب به راحتی باز کند.

پس برای جلوگیری از وقوع این تخلفات بهتر است تا پایان مقاله با ما همراه باشید، چرا که در قسمت بعد سعی بر آن است که نکاتی در رابطه با ویژگی های نرده پله فرفوژه در اختیارکاربران و مشتریان قرار گذاشته شود تا بر حسب اطلاعات عنوان شده بتوانید در هنگام خرید بهترین انتخاب را داشته باشید.

شما در حال مطالعه مقاله نرده پله فرفورژه هستید

در هنگام خرید نرده پله فرفوژه چگونه به کیفیت و مرغوبیت جنس آن اطمینان کنیم؟

برای پاسخ به این سوال می توان گفت که نکته قابل توجه در زمان خرید نرده پله فرفوژه توجه به معیار ها و فیلتر های خرید می باشد، به عبارت دیگر  نرده پله فرفوژه، باید از فیلتر های انتخابی گذر کند تا به عنوان محصولی قابل قبول خریداری شود.

در ابتدا به جنس و آلیاژ به کار رفته در نرده پله فرفوژه که می خواهید انتخاب کنید و عملکرد آن دقت کنید، همانطور که می دانید مرغوبیت کالای مد نظر شما به عنوان بخشی از یک ساختمان در افزایش طول عمر آن و رضایت ساکنین موثر می باشد.

با توجه به مطالب بیان شده روشن شد که شرکت ها و کارگاه های بسیاری در زمینه ساخت و فروش نرده پله فرفوژه عمل می کنند

-در هنگام خرید نرده پله فرفوژه چگونه به کیفیت و مرغوبیت جنس آن اطمینان کنیم؟
-در هنگام خرید نرده پله فرفوژه چگونه به کیفیت و مرغوبیت جنس آن اطمینان کنیم؟

البته لازم به ذکر می باشد که تمامی شرکت ها به طور کامل و بی نقص محصولات را ارائه نمی دهند و این که به طبع هر کدام دارای معایب و مزایایی ویژه ای هستند، پس در هنگام خرید نرده پله فرفوژه سعی کنید معتبرترین آنها را انتخاب کنید.

همانطور که عنوان شد  نرده پله فرفوژه ، باید از چند فیلتر انتخابی عبور کند، فیلتر دیگر مورد نظر خصوصیات شرکت ارائه دهنده محصولات مورد نظر است.

برای خریدی بهینه و مثبت سعی کنید پیش از خرید نرده پله فرفوژه پاسخ این سوالات را به دست آورید:

*آیا شرکت سازنده و توزیع کننده نرده پله فرفوژه از سابقه خوبی در این زمینه برخوردار می باشد؟

*آیا مجاز به ساخت و توزیع نرده پله فرفوژه  به شکل قانونی است یا عملیاتی بر خلاف معیار های قانونی انجام می دهد؟

*آیا استاندارد های لازم در زمان ساخت نرده پله فرفوژه اعمال شده است؟

*آیا شرکت های توزیع کننده نرده پله فرفوژه  قابلیت ارائه خدمات پس از فروش و گارانتی های اصلی و معتبر را فراهم می کنند؟

پاسخ به تمامی سوالات عنوان شده به نحوی می تواند در انتخاب درست و صحیح نرده پله فرفوژه  موثر باشد. بهترین راه برای رسیدن به پاسخ سوالات مراجعه  به وب سایت های معتبر که مطالب را بدون تغییرات به اطلاع افراد می رسانید، می باشد، البته راه ساده تری در شناخت نرده پله فرفوژه وجود دارد و آن هم مراجعه به افرادی که قبلا از نرده پله فرفوژه این شرکت ها استفاده نموده اند، می باشد

البته لازم به ذکر ذکر است  که هزینه های مربوط به این محصول رابطه مستقیم با کیفیت و مرغوبیت آن دارد. بعد از آن که از فیلتر اول عبور کردید و شرکت ارائه دهنده این محصول را انتخاب نمودید، باید به جنس نرده پله فرفوژه مورد نظر خود و موارد استفاده از آن دقت کنید.

علاوه بر مطالب عنوان شده عواملی دیگر در کیفیت نرده پله فرفوژه می توانند موثر باشند

همچنین نکاتی را، باید پس از خرید این محصول در زمان استفاده از آن، باید در نظر بگیرد.

یکی از مهم ترین ویژگی های یک محصول داشتن نشان استاندارد است، چرا که بیانگر تایید کیفیت و مرغوبیت کالا می باشد و به نوعی متعهد می شود که نرده پله فرفوژه انتخابی توسط کارشناسان مربوطه مورد بررسی قرار گرفته است.

خرید خود را بر حسب نیاز خود و با توجه به تمامی امکانات و هزینه های پیش رو انجام دهید. اطلاعات لازم را در رابطه با محصول مورد نظر خود کسب کنید

به طور مثال اگر قصد  شما از خرید نرده پله فرفوژه اهداف تزئیناتی می باشد، می توانید از نرده های فرفوژه ای که به این منظور ساخته شده اند، استفاده کنید. این نکته را در هنگام خرید نرده پله فرفوژه در نظر داشته باشید که در قبال هزینه انجام شده بهترین کیفیت را تحویل بگیرید.

-استفاده از نرده پله فرفوژه چه مزایایی را به دنبال دارد؟

نرده پله فرفوژه به عنوان یکی از مقاومت ترین نرده های مخصوص راه پله شناخته شده است، علاوه بر آن ویژگی بارزی که می توان در رابطه با آن عنوان کرد، امنیت زیادی نسبت به سایر محصولات مشابه دارد.

از نرده پله فرفوژه به منظور زیبا سازی هر چه بیشتر فضای داخلی و گاهی خارجی اماکن استفاده می شود، چرا که به دلیل شکل پذیری و آلیاژ به کار رفته در آن، قابلیت طرح های مختلف را فراهم میکند، همان طور که در بخش انواع مختلف نرده پله فرفوژه مشاهده فرمودید، این گونه نرده ها از زیبایی های خاصی برخوردار هستند که تنها منحصر به نرده پله فرفوژه می باشد.

-استفاده از نرده پله فرفوژه چه مزایایی را به دنبال دارد؟
-استفاده از نرده پله فرفوژه چه مزایایی را به دنبال دارد؟

نرده های پله فرفوژه با توجه به نوع کارایی که دارند در مدل های متفاوت تولید و عرضه می شوند

که این روز ها نرده پله فرفوژه فانتزی و کلاسیک آن با استقبال بی سابقه ای رو به رو شده و دلیل آن را نیز می تواند همخوانی با سایر طراحی های داخلی باشد.

توجه داشته باشید که در مکان های عمومی همچون هتل ها و رستوران ها که تردد زیاد  است، باید از طرح ها و نقش هایی که باعث جلب نظر افراد می شود استفاده کرد.

از مهم ترین مزایای این محصول می توان به قابلیت رنگ پذیری با سایر طراحی های ساختمانی اشاره داشت، همچنین بالا بودن سطح دقت در طرح ها و تولیدات به علاوه قرینگی کامل اشکال به کار رفته به همراه ظرافت در نقش های ایجاد شده، نشان دهنده برتری این محصول نسبت به سایر محصولات مشابه می باشد.

چه عواملی می تواند بر قیمت گذاری نرده پله فرفوژه موثر باشند؟

پیش از معرفی عواملی که به طور مستقیم و غیر مستقیم بر قیمت نرده پله فرفوژه موثر تاثیر گذار می باشند، باید گفت که اهمیت وجود نرده پله فرفوژه زمانی مشخص می باشد که شما از پلکان ساختمانی با تعداد طبقه های زیاد پایین بروید

عدم وجود نرده های محافظتی زمانی بسیار مشهود می باشد که به علت بی حواسی روی پله ها سکندری بخورید، در این لحظه اولین تکیه گاه مطمئن می تواند نرده پله فرفوژه باشد که علاوه بر حفظ تعادل به عنوان نگهدارنده ای مطمئن در دسترس باشد.

اهمیت وجود نرده پله فرفوژه را با زبان ساده عنوان کردیم، اما علاوه بر مطالب عنوان شده نرده پله فرفوژه به عنوان یک عضو مهم در زیبا سازی فضای داخلی مورد استفاده قرار می گیرد

-چه عواملی می تواند بر قیمت گذاری نرده پله فرفوژه موثر باشند؟
-چه عواملی می تواند بر قیمت گذاری نرده پله فرفوژه موثر باشند؟

علاوه بر آن نرده ها به عنوان اهرمی محکم و نگهدارنده پله ها نیز مورد استفاده می باشند، با توجه اهمیت وجود نرده پله فرفوژه در منازل و یا سایر اماکن خصوصی و عمومی نکاتی را در زمان خرید، باید رعایت کرد که پیش تر در رابطه با آن مفصلا توضیح دادیم.

با توجه به نکات عنوان شده مورد مهم دیگری که، باید در نظر گرفته شود، قیمت و هزینه های مربوط به خرید، نصب و استفاده از نرده پله فرفوژه می باشد. در ادامه قصد داریم در رابطه با عواملی که به طور مستقیم و غیر مستقیم بر قیمت نرده پله فرفوژه تاثیر گذار می باشند مطالب مفیدی را ارائه دهیم.

مهم ترین عواملی که بر روی قیمت نرده پله فرفوژه موثر می باشند شامل موارد ذیل هستند:

– هزینه ساخت نرده پله فرفوژه

– هزینه نصب نرده پله فرفوژه

– حفاظ  فرفوژه

– وزن مورد نظر برای ساخت نرده پله فرفوژه

– میزان طول و عرض مورد استفاده در ساخت نرده پله فرفوژه

– تعداد نرده پله فرفوژه

– طرح ها و پیچیدگی های خاص در زمان ساخت نرده پله فرفوژه

– میزان و نوع رنگ به کار رفته در زمان آماده سازی های نهایی نرده پله فرفوژه

– میزان اصلی آلیاژ تشکیل دهنده نرده پله فرفوژه

تمامی عناوین ذکر شده می توانند به طور مستقیم بر قیمت نهایی نرده پله فرفوژه تاثیر گذار باشند، البته توجه داشته باشید که کیفیت نرده پله فرفوژه مستلزم توجه به  تمامی موارد مذکور می باشد

علاوه بر آن می توان با در نظر گرفتن حداقل نیمی از هزینه های موارد بیان شده، محصولی کارآمد و مقرون به صرفه را خریداری نمود. در ادامه به تاثیر هر یک از موارد مذکور در قیمت نهایی نرده پله فرفوژه می پردازیم.

مهم ترین عواملی که بر روی قیمت نرده پله فرفوژه موثر می باشند شامل موارد ذیل هستند:
مهم ترین عواملی که بر روی قیمت نرده پله فرفوژه موثر می باشند شامل موارد ذیل هستند:

– هزینه ساخت نرده پله فرفوژه:

در رابطه با نحوه ساخت و به کار گیری مواد تشکیل دهنده مخصوص برای ایجاد یک نرده پله فرفوژه با کیفیت و مرغوب می توان گفت که هزینه ساخت نرده پله فرفوژه برحسب مواد اولیه  و نیروی کار محاسبه می گردد.

در برخی موارد ممکن است از دو نوع آلیاژ در ساخت نرده پله فرفوژه استفاده نمود و یا متریال مختلفی به ترکیب آن اضافه شود که منجر به افزایش قیمت نهایی نرده پله فرفوژه شود.

شما در حال مطالعه مقاله نرده پله فرفورژه هستید

– هزینه نصب نرده پله فرفوژه

باید توجه داشته باشید که انجام هر کاری نیاز به تخصص مربوط به آن را دارد. این قضیه در رابطه با نرده پله فرفوژه نیز صدق می کند. نصب و جایگذاری محصول خریداری شده را تنها به متخصصان مربوطه بسپارید، چرا که با وجود مشکل در یک نقطه از نرده پله فرفوژه ممکن است نرده سر جای خود نماند و با افتادن نرده اتفاقات جبران ناپذیری رخ بدهد.

– وزن مورد نظر برای ساخت نرده پله فرفوژه:

وزن نرده پله فرفوژه یکی از اصلی ترین عوامل در قیمت نهایی این محصول می باشد. میزان آهن استفاده شده در ساخت نرده پله فرفوژه و سایر ترکیبات دیگر در تمامی مدل های مربوط به نرده پله ها، تقریبا یکسان می باشد

و به طور معمول وزن هر یک متر نرده پله فرفوژه رقمی تقریبا 22 تا 25 کیلو گرم می باشد که ما به التفاوت آن وجود تزئینات اضافه به خواست مشتریان می باشد.

- وزن مورد نظر برای ساخت نرده پله فرفوژه:
– وزن مورد نظر برای ساخت نرده پله فرفوژه:

– میزان طول و عرض مورد استفاده در ساخت نرده پله فرفوژه:

یکی دیگر از مشخصات ثابت در ساخت نرده پله فرفوژه، ارتفاع و عرض این محصول می باشد، البته در کنار این شاخص ثابت طول متغیر قرار دارد و به عنوان مشخصه اصلی در قیمت نهایی نرده پله فرفوژه بررسی می شود.

عرض یا ارتفاع نرده ها بر اساس نیاز مشتری از 75 سانتی متر تا 100 سانتی متر قابل تغیر می باشد، اما نکته مهم تر طول نرده پله فرفوژه است که با توجه به مکان مورد نظر تا چندین متر متغیر می باشد.

– تعداد نرده پله فرفوژه:

تعداد نرده پله فرفوژه دیگر شاخص موثر در قیمت محصول مورد نظر می باشد به این صورت که اگر مشتری قصد داشته باشد تنها یک سمت راه پله را نرده پله فرفوژه بگذارد، تقریبا هزینه آن نصف زمانی است که برای راه پله هایی که دو طرف آن باز می باشد.

توجه داشته باشید که بر اساس استاندارد های ملی در رابطه با فاصله ی میله ها یا طرح های به کار رفته در نرده پله فرفوژه، باید اعلام کرد که متوسط این فاصله، حدود 12تا 15 سانتی متر می باشد، البته به یاد داشته باشید که این اعداد بر اساس اندازه گل های به کار رفته محاسبه شده و در سایر موارد نیز اعداد متغیر می باشند.

– طرح ها و پیچیدگی های خاص در زمان ساخت نرده پله فرفوژه:

پیچیدگی در طرح های متفاوت نرده پله فرفوژه امری طبیعی و اجبای می باشد، چرا که این پیچیدگی به عنوان یکی از مهم ترین شاخصه های برای شناخت فرفوژه یا گلنرده به کار برده می شود.

طرح های به کار رفته در زمان ساخت نرده پله فرفوژه بر اساس درخواست مشتریان و با توجه به میزان هزینه های مربوطه امکان پذیر می باشند.

انعطاف پذیری و شکل پذیری نرده پله فرفوژه باعث شده که طراحان با دستی باز به طراحی اشکال مختلف این محصول بپردازند و همین امر سبب شده است که این روزها با تنوع بالایی از نرده پله فرفوژه روبرو باشیم.

شما در حال مطالعه مقاله نرده پله فرفورژه هستید

– میزان و نوع رنگ به کار رفته در زمان آماده سازی های نهایی نرده پله فرفوژه:

یکی از مواردی که به صورت مستقیم بر قیمت نرده پله فرفوژه تاثیر دارد، میزان و رنگ به کار رفته به علاوه نوع رنگ آمیزی نرده پله فرفوژه می باشد. همانطور که می دانید نرده های راه پله و حیاط، نقش اصلی و بسزایی در محافظت از راه پله ها و ساختمان ها دارند

و علاوه بر حفاظت از ساختمان، می توانند به عنوان بخش مهمی از دکوراسیون منزل و نمای اصلی حیاط و یا راه پله های داخل ساختمان به کار برده شوند، باید توجه داشته باشید که نرده پله فرفوژه و رنگ های به کار رفته در آن یکی از عواملی است که خانه را زیباتر می کند و دکوراسیون آن را یک رده بالاتر می‌برد.

البته در برخی موارد صاحب خانه رنگ نرده پله فرفوژه را بی اهمیت می داند و این یکی از بزرگترین اشتباهات در زمان طراحی منزل می باشد، چرا که شما می توانید خانه یا یک مکان عمومی دیگر را تصور کنید که از لحاظ طراحی داخلی به صورت فوق العاده ای زیبا و چشمگیر می باشد

اما با رسیدن به پله ها و دیدن نرده پله فرفوژه بی رنگ و رو، کمی بی رغبت می شوید، البته رنگ نرده پله فرفوژه علاوه بر سلیقه و انتخاب طراحان، به نوع و جنس آن نیز بستگی دارد.

به همین دلیل نوع و میزان رنگ استفاده شده در نرده پله فرفوژه به عنوان یکی از مهم ترین عوامل تاثیر گذار در قیمت نرده پله فرفوژه می باشد.

شرکت های بزرگی در این مسیر تولیدات مهمی و با کیفیت های مختلفی دارند که بسته به نیاز مشتریان رنگ ها را در مدل ها و مرغوبیت های متفاوت در اختیار آن ها قرار می دهند و افراد بر حسب هزینه ای که پیش بینی کرده اند می توانند رنگ مورد نظر را خریداری نمایند

البته لازم به ذکر می باشد که هزینه ی رنگ و هزینه ی رنگکار نرده پله فرفوژه از هم جدا می باشند، مگر اینکه نرده پله فرفوژه رنگ شده و آماده را از کارگاه اصلی آن تحویل بگیرید.

آنچه در این مورد مهم و قابل توجه می باشد، اهمیت رنگ نرده پله فرفوژه می باشد، چرا که بی توجهی به این موضوع می تواند تاثیرات منفی بر ظاهر و نمای داخلی مکان های متفاوت داشته اشد، زیرا نرده ها در دکوراسیون خانه و سایر اماکن دیگر نیز می توانند تاثیر گذار و با اهمیت باشند.

هماهنگی و انتخاب نرده پله فرفوژه در جذابیت و دکوراسیون ساختمان نقش بسزایی دارند، چرا که این نوع از نرده های راه پله با توجه به انواع خاصی که در رابطه هر یک پیش تر توضیح دادیم نمایی بسیار زیبا را برای تمامی مکانهایی که استفاده شده، به وجود آورده اند. به طور کلی امکان شکل پذیری آهن منجر به، به وجود آمدن نرده های فرفوژه در طرح های بسیار زیبا و متفاوت شده است.

لازم به ذکر می باشد تمامی موارد عنوان شده در رابطه با رنگ، میزان استفاده از آن، جنس و هزینه های مربوط به رنگ کار به طور مستقیم بر روی قیمت نهایی این محصول تاثیر به سزایی خواهد داشت.

شما در حال مطالعه مقاله نرده پله فرفورژه هستید

– میزان اصلی آلیاژ تشکیل دهنده نرده پله فرفوژه:

آلیاژ اصلی به کار رفته در ساخت نرده پله فرفوژه آهن است. همین امر منجر به استحکام و دوام فوق العاده این محصول می باشد به گونه ای که حتی اگر در زمان طوفان اجسام سنگین به آن ها بر خورد کند، هیچ آسیبی به بافت اصلی نرده پله فرفوژه وارد نمی شود. دلیل این استقامت و کیفیت را می توان به کار گیری از بهترین مواد اولیه در ساخت آن عنوان کرد، به نحوی که در برابر هر گونه تغیرات آب و هوایی ایمن می باشد.

- میزان اصلی آلیاژ تشکیل دهنده نرده پله فرفوژه:
– میزان اصلی آلیاژ تشکیل دهنده نرده پله فرفوژه:

مقاله نرده پله فرفوژه در این جا به پایان می رسد. از این که تا این لحظه در کنار ما و همراه ما بودید بی نهایت سپاس گزاریم، امید بر آن است که مطالب عنوان شده مفید بوده باشند.