انواع حفاظ روی دیوار

حفاظ روی دیوار از بهترین و کاربردی ترین محصولات حفاظتی موجود محسوب می شود که از انواع طرح ها و مدل های مختلف برخوردار می باشد. این محصول با استفاده از فلز مرغوب تولید می شود و به واسطه همین امر می توان از آن در شرایط متفاوتی بهره مند گردید. حفاظ روی دیوار ازجمله محصولاتی است که در ارتفاع و تراکم های عرضی و طولی مختلفی تولید شده است. تنوع در مدل های این محصول سبب می گردد تا تمام مصرف کنندگان بتوانند مطابق با نیاز و سلیقه اقدام به خرید آن نمایند.

حفاظ شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزن

حفاظ شاخ گوزن از جمله مدل حفاظ هایی می باشد که می توان آن را برای ساختمان های متعددی مورد استفاده قرار داد. به منظور طراحی حفاظ شاخ گوزن از شاخ های گوزن الهام گرفته شده است که به واسطه همین امر این محصول از زیبایی برخوردار می باشد. این مدل از حفاظ روی دیوار دارای ضریب امنیت بالایی خواهد بود که به واسطه همین امر می توان با بهره گیری از آن از ورود سارقان به داخل ساختمان های مختلف جلوگیری به عمل آورد.

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

بوته های خاردار داخل بیابان بوته هایی هستند که حتی دست زدن به آن ها غیر ممکن می باشد که با توجه به همین ویژگی طراحان با الهام از این بوته ها اقدام به تولید حفاظ بوته ای نموده اند. حفاظ بوته ای از محصولاتی است که دارای ضریب امنیت بالایی می باشد و به همین جهت با نصب آن می توان سبب تضمین امنیت ساختمان های مختلف گردید. این مدل از نرده حفاظ روی دیوار را می توان با توجه به شرایط قرار گیری ساختمان در ارتفاع و تراکم های مختلفی سفارش داد.

حفاظ سرنیزه ای

حفاظ سرنیزه ای

زمانی که سخن از حفاظ دیوار است، اولین و شناخته شده ترین مدل برای تمام افراد حفاظ سرنیزه ای خواهد بود. این محصول دارای ساده ترین طراحی در میان سایر مدل حفاظ های دیوار می باشد و به همین جهت از آن بسیار بهره گرفته می شود. طراحی ساده حفاظ سرنیزه ای سبب شده تا این محصول دارای ضریب امنیت متوسطی باشد که به همین جهت حفاظ سرنیزه ای مدرن طراحی شده است. این مدل از حفاظ روی دیوار دارای طراحی مناسب تری است زیرا میله های موجود در آن به نحو مطلوب تری قرار گرفته اند و در طراحی آن از طرح های مدرن نیز بهره گرفته شده است.

حفاظ روی دیوار

قیمت نرده حفاظ روی دیوار

ازمهم ترین فاکتورهای برای مصرف کنندگان در هنگام خرید محصولات حفاظتی قیمت آن ها می باشد. تنوع در انواع نرده حفاظ روی دیوار موجب شده تا این محصول دارای قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه ای باشد. به واسطه قیمت مناسبی که نرده حفاظ روی دیوار داراست، تمام مصرف کنندگان می توانند برای خرید آن اقدام نمایند و از این طریق سبب تضمین امنیت ساختمان ها شوند. خرید مدل های مختلفی از نرده حفاظ روی دیوار از طریق نمایندگی های عرضه کننده محصولات حفاظتی همچون صنایع فلزی کاوه این امکان را فراهم می آورد تا بتوان بهترین نوع از این محصول را با قیمت مناسبی خریداری کرد.