درب آکاردئونی فلزی ( آهنی )|نرده حفاظ آکاردئونی

حفاظ درب آکاردئونی آهنی ( فلزی ) از جمله باکیفیت ترین و پرفروش ترین محصولاتی است که با قیمت مناسب و به صورت مستقیم می توان آن را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. با توجه به اینکه محصولات حفاظتی مختلف برای حفاظت از ساختمان ها تولید شده است اما از محبوبیت و کاربری بسیار بالاتری برخوردار می باشد.

محبوبیت این محصول بدان جهت است که به آسانی قابل نصب و اجرا می باشد و همچنین از قیمت بسیار مناسبی نیز برخوردار است. همچنین دارای کیفیت و مقاومت بسیار بالایی می باشد که همین امر موجب شده تا بتوان از این محصول در شرایط مختلف آب و هوایی بهره مند گردید.

این مدل از درب را در رنگ های مختلفی تولید کرده اند که در نتیجه با توجه به نمای ساختمان می توان برای خرید آن ها اقدام کرد.

فروش درب آکاردئونی

 

انواع درب آکاردئونی

درب آکاردئونی آهنی را در انواع مدل های مختلف تولید کرده اند تا بتوان از آن با توجه به نیاز و شرایط بهره مند گردید.

از جمله مدل های تولید شده که بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، می توان به چهار گل، کلاسیک، پروانه و همچنین سه گل اشاره نمود. این مدل از درب به صورت ریلی قرار می گیرد و همین امر این امکان را فراهم می آورد تا بتوان با بهره گیری از آن از فضای موجود بهترین استفاده را برد.

درب آکاردئونی قیمت مناسب در طرح ها و مدل های بسیار مختلف تولید شده است تا تمام مصرف کنندگان بتوانند برای تهیه آن اقدام نمایند.

تمامی این مدل ها از تنوع بالایی در رنگ و سایز برخوردار هستند و به همین جهت پاسخگوی تمام مصرف کنندگان می باشند. بهره گیری از هریک از مدل های درب ها برای ساختمان های مختلف ضروری می باشد.

استفاده از این محصول سبب می گردد تا نمای ساختمان بسیار شیک گردد و به همین جهت از آن به میزان قابل ملاحظه ای بهره گرفته می شود.

درب آکاردئونی آهنی

 

قیمت درب حفاظ آکاردئونی فلزیعکس درب آکاردئونی

استفاده از درب آکاردئونی آهنی سبب برقراری امنیت در تمام ساختمان های مختلف می گردد. این مدل از درب با قیمت بسیار مناسبی به بازار عرضه شده است که همین امر این امکان را فراهم می آورد تا تمام افراد بتوانند به منظور حفاظت از ساختمان های خود این محصول را خریداری نمایند.

 

درب آکاردئونی مناسب برای فروشگاه های بزرگ

عکس درب آکاردئونی

 

درب آکاردئونی مناسب برای منازل مسکونی و دفاتر اداری

درب آکاردئونی

 

درب آکاردئونی چهار گل که از طراحی بسیار شیکی برخوردار می باشد.

اجزای نرده های آکادئونی

"درب آکاردئونی ضد سرقت

نرده آکاردئونی

 

تلفن مشاوره و خرید با قیمت مناسب

خانم شکری 09107500527

خانم کرمی 09107500538

آقای کاظمی 09107500501

آقای میرزایی 09107500507


 

 

 

 

20 دیدگاه دربارهٔ «درب آکاردئونی فلزی ( آهنی )|نرده حفاظ آکاردئونی»

  1. سلام من درب آکاردیونی 220در550 دولنگ داخل د لنگ د درب 1 متری چند در میا تهران افسریه

  2. سلام
    برای دریافت لیست قیمت و نمونه کارها با این شماره تماس بگیرید.
    09107500479

دیدگاهتان را بنویسید