خانه / حفاظ دیوار / حفاظ بوته ای
حفاظ دیوار بوته ای
حفاظ دیوار بوته ای

حفاظ بوته ای

نزدیک ترین مدل حفاظ به حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای است. این مدل از حفاظ با نام های مختلفی در بازار شناخته شده است که از جمله آن ها می توان به حفاظ بوته خاری و حفاظ خاری اشاره نمود. می توان اشاره نمود که این حفاظ با الهام از بوته های خاردار بیابان تولید شده است و به همین جهت عبور از آن غیر ممکن می باشد. حفاظ بوته ای حفاظ های روی دیوار و همچنین روی پنجره ها و فنس ها می باشد و از قابلیت نصب در مکان های مختلفی نیز برخوردار می باشد.

کاربرد حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای به سبب برخورداری از شکل ظاهری و ویژگی های که داراست، در مکان های متعددی مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول قبل نصب در پایگاه های نظامی، بخش های مختلف فرودگاه ها، مدارس، منازل شخصی، شرکت ها، مجتمع های مسکونی، هتل ها و همچنین مناسب برای استفاده در زندان ها می باشد. کاربرد بالای این محصول سبب شده تا سهم عمده و قابل توجهی از فروش در بازار به آن اختصاص یابد.

مشخصات حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای با ارتفاع های 70 و 80 و 90 و 100 و 120 سانتی متر تولید می شود که از بهترین این ارتفاع ها که دارای استاندارد لازم نیز می باشد، 90 سانتی متر است. همچنین می توان اشاره نمود که این محصول در تراکم های 8، 10 و 12 با عرضی بین 50 تا 75 سانتی متر موجود می باشد که با توجه به شرایط و نیاز می توان آن را تهیه کرد. از دیگر ویژگی های این محصول آن است که دارای قیمت بسیار مناسبی می باشد و به همین جهت می توان از آن در مکان های متعددی استفاده کرد. شکل ظاهری خاص این مدل از حفاظ نیز سبب می گردد تا بر زیبایی نمای ساختمان افزوده گردد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *