حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری

امروزه زیباسازی نمای ساختمان دارای اهمیت بسیار بالایی می باشد که به سبب همین امر بسیاری از افراد از حفاظ های دیوار که از طراحی مدرنی برخوردار هستند، استفاده می کنند. حفاظ آبشاری از جمله مدل های جدید و به روز حفاظ دیواری به شمار می آید که دارای زیبایی خاصی است و به همین جهت مورد توجه افراد بی شماری قرار گرفته است. این محصول از قابلیت نصب و اجرای بسیار ساده ای برخوردار می باشد و به همین جهت در کوتاه ترین زمان ممکن می توان از آن بهره مند گردید.

عکس شماره یک نمای نزدیک از حفاظ آبشاریحفاظ آبشاری

عکس شماره دو حفاظ آبشاری با تراکم بالا

حفاظ آبشاری

ویژگی حفاظ آبشاری

حفاظ آبشاری دارای ویژگی های منحصر به فردی می باشد که از جمله آن ها می توان به تولید این محصول در تراکم های 11 و 14 ردیف و ارتفاع های 75 و 90 و 100 اشاره نمود. تنوع در ارتفاع و تراکم های این محصول موجب شده تا بتوان از آن به منظور محافظت از تمام ساختمان های تجاری، اداری و مسکونی بهره مند گردید. این محصول قابل نصب بر روی تمام مدل از دیوار و پنجره ها می باشد و به همین علت بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های خاص این مدل از حفاظ آن است که به صورت پله پله نیز بر روی دیوار قرار می گیرد و به همین علت دارای زیبایی خاصی است.

عکس شماره یک حفاظ آبشاری مناسب برای ساختمان های مسکونی

حفاظ آبشاری

عکس شماره دو حفاظ دیوار آبشاری با ارتفاع بالا

نرده آبشاری

قیمت حفاظ آبشاری

در میان سایر مدل از حفاظ های روی دیوار ارائه شده به بازار، حفاظ آبشاری از قیمت مناسب تری برخوردار می باشد. این مدل از حفاظ علاوه بر ظاهر زیبایی که داراست با امنیت بالایی نیز طراحی شده است و به همین جهت می توان از آن حتی برای حفاظت از باغ و ویلا ها نیز بهره گرفت. حفاظ آبشاری با تنوع بسیار بالایی در رنگ نیز تولید شده است تا بتوان هماهنگ با نمای ساختمان، سلیقه و نیاز آن را خریداری کرد و مورد استفاده قرار داد. نکته قابل توجه آن است که به واسطه قیمت مناسبی که حفاظ آهنی روی دیوار آبشاری از آن برخوردار می باشد، فروش آن با رشد قابل ملاحظه ای همراه شده است.

نمایی از حفاظ آبشاری نصب شده بر  روی دیوار

حفاظ روی دیوار

نصب حفاظ آبشاری

حفاظ روی دیوار آبشاری یکی از مدل حفاظ های است که نصب و اجرای آن بر روی تمام مدل دیوارها امکان است. این مدل حفاظ دیوار به واسطه طراحی بسیار منحصر به فردی که داراست، در بازه زمانی بسیار کوتاهی نصب و اجرا می شود. نکته قابل توجهی در رابطه با نرده آبشاری آن است که این محصول حفاظتی حتما بایستی توسط افراد متخصص در این زمینه نصب و اجرا شود. این مدل حفاظ ساختمان به واسطه ساختاری که از آن برخوردار می باشد، بدون نیاز به خرابی نصب و اجرا می شود. می توان اشاره نمود که حفاظ آبشاری را می توان بعد یا قبل از اسکان در ساختمان اجرا کرد.

عکس شماره یک حفاظ آبشاری با رنگ سفید

شاخ گوزنی

عکس شماره دو حفاظ دیوار آبشاری با تراکم پایین

حفاظ دیواری

دیدگاهتان را بنویسید